Late Night Sexy Shorts

Ми зберемо з вас розписки, що ви не будете скаржитись у Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. Хоча… її вже ліквідували, але це не означає, що вам не має бути 18, аби подивитись ці фільми.   

13 жовтня, п’ятниця, 23:00
Палац мистецтв, Коперника 17, 2 поверх

Квиток на подію
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

ЗА СПІЛЬНОЮ ЗГОДОЮ 15′ Аліс Ґруя Німеччина 2017

Філіп та Єлена готоються до ночі розваг: йдуть швидко у душ, готують закуски на столі і роблячи дивні зауваги. Обидвоє занадто зайняті тим, що прикривають власну невпевність, щоб врешті зрозуміти наскільки невпевнений є інший/інша.

 

БУДЬ ЛАСКА, РОЗСЛАБТЕСЬ 12′ Віка Кірхенбауер Німеччина 2016

Віка Кірхенбауер прямо запрошує вас до Розслаютеся зараз, будь ласка. Через мить ви відчуєте свободу і бажання під голосові команди автора

ЖУРНАЛ 7′ Тіму Ніккі Фінляндія 2016

Режисер фільму хоче від актора фронтальну оголеність, проте він може дати навіть більше.

КОСМОС 3′ Дарія Копєц Польща 2016

Космос – анімація про тіло. М’язи, шкіра, серце, які хочуть, щоб до них торкнулися. Про тіло, яке хоче відчути близкість з іншим тілом.

МОЛОКО 15′ Уршула Морґа Польща 2016

Єва забирає свою дочку до озера, щоб підготувати святкування її 18-річчя. Без відома матері Юлька запрошує свого хлопця. Матір демонстративно висловлює незадоволення і хочу його позбутись. Але чим більше вона наполягає, тим очевиднішим стає те, що насправді боротьба у неї триває з собою.

НІЧ З НАТАЛЕЮ Андрій Бондаренко Україна 2016

Тридцятирічний Остап має вищу освіту, але займається ремонтами. Якось він повертається вночі додому після посиденьок з другом і зустрічає на порожній вулиці привабливу дівчину – Наталю. Вона – проститутка, а у Остапа немає достатньо грошей, аби її “закадрити”. Втім, Наталя не проти порозмовляти. І навіть поїхати до Остапа додому…

Коментування вимкнене.