Історія

Wiz-Art – це мистецька формація, що показує українцям короткометражне кіно з усього світу та знайомить світ з фільмами з України. Візитною карткою Wiz-Art є однойменний щорічний львівський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів.

Перший фестиваль Wiz-Art відбувся у 2008-му. Почалося все з мрії кількох друзів дивитись змістовне та легальне кіно. У той час кінотеатри Львова показували лише масове кіно, а кіноклуби, які крутили цікаві стрічки, робили це переважно нелегально.

У 2008-му інтернет був повільним, але він дозволяв писати електронні повідомлення і за кілька секунд надсилати їх у будь-яку точку планети до режисерів, продюсерів та інших фестивалів і домовлятись про трансляцію фільму.

Аудиторія першого кінофестивалю була невеликою, але команда була наполегливою та проводила фестиваль з року в рік, живлячи аудиторію щомісячними подіями.

Місія

Головна місія Wiz-Art  – розвиток кіно на локальному та всеукраїнському рівнях, а також просування українського кіно у європейський та світовий контекст. Ми віримо, що якісний культурний продукт спричиняє позитивні зміни та розвиває суспільство.

Ми шукаємо кіно, яке допомагає розвивати смак та розширювати свідомість – нашу та наших глядачів. Наш контент – свіжі, розумні, якісні та яскраві фільми зі всього світу.

Ми об’єднуємо проактивних та діяльних людей, яким замало фаст-фудних стрічок. Наша аудиторія – це люди які хочуть знати більше, розуміти світ краще та робити власні висновки.

Ми маємо чітку ліберальну громадянську позицію, яка відображена у нашому маніфесті та якої ми безапеляційно дотримуємося. Для нас неприйнятною є всілякого роду дискримінація та нерівність, ми не працюємо і не співпрацюємо з людьми чи організаціями, які пропагують ідеї націоналізму, расизму, гомофобії, ейджизму, лукізму.

Команда кінофестивалю Wiz-Art

Ольга Райтер

Ольга Райтер

програмна і директорка з маркетингу

Мар'яна Загоруйко

Мар'яна Загоруйко

адміністративна директорка

Уляна Вдовичин

Уляна Вдовичин

директорка з розвитку

Тетяна Бучок

Тетяна Бучок

зв'язки з громадськістю

Іван Костик

Іван Костик

керівник технічного відділу

Анастасія Жищинська

Анастасія Жищинська

керівниця відділу перекладу, відбірниця фільмів

Магдалина Димид

Магдалина Димид

менеджерка

Олесь Маханець

Олесь Маханець

програмний координатор

Валентина Залевська

Валентина Залевська

програмна координаторка

Антон Ткачук

Антон Ткачук

монтаж

Коментування вимкнене.