Журі

ЖУРІ МІЖНАРОДНОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ

Юкка-Пекка Лааксо

З 2002 року очолює Tampere Film Festival.  Як директор фестивалю, разом зі співдиректором він займається стратегічним плануванням і програмуванням. Крім того, Юкка-Пекка – виконавчий директор місцевого кіноцентру в Тампере “Pirkanmaa Film Centre”. Юкка-Пекка Лааксо також є членом Європейської кіноакадемії. Tampere Film Festival – один з найстарших у світі фестивалів короткометржного кіно.

Лаума Каудзіте

Лаума є координаторкою European Short Pitch і виконавчою директоркою Short Film Conference, а також програмною менеджеркою короткометражної програми на Рижському міжнародному кінофестивалі. Вона також є членкинею журі на різних фестивалях та бере участь в декількох відбіркових комітетах, таких як European Short Pitch і Baltic Pitching Forum. Крім того, Лаума є координатором проектів в Латвійській асоціації анімації та організовує індустріальні події на фестивалі короткометражного кіно 2ANNAS в Латвії.

Анна Онуфрієнко

Анна є культурологинею та журналісткою. У 2014-2023 рр. – кінокритикиня та програмерка у Довженко-Центрі (Український кіноархів), координаторка ретроспективних кінопрограм, співкураторка виставок про українське кіно та мистецтво (ВУФКУ. Lost&Found, Українські кіноплакати 1920-1930-х рр. «Кричати! Кликати! Горіти!»), а також співрежисерка монтажних фільмів «Атомоград. Монтаж утопії», «Інтербачення-Львів».

ЖУРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ ВІД СПІЛКИ КІНОКРИТКІВ УКРАЇНИ

Спілка кінокритиків України (СКУ) | Union of the Ukrainian Film Critics (UUFC)

Катерина Сліпченко

Кінокритикиня та мистецтвознавиця. Членкиня Української кіноакадемії , Спілки кінокритиків України та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI. 

Редакторка відділу культури ZAXID.NET

Антон Фролов

Редактор онлайн кіно-журналу Cineast, директор фестивалю незалежного українського кіно “Бардак”, член Української Кіноакадемії та волонтер громадської організації “Україна СОС”.

Валерій Мирний

Кінооглядач журналу New Voice, журналіст, продюсер, член Спілки кінокритиків України.

Оксана  Волошенюк

Викладачка ІЕМ КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого, кінознавець, членкиня Fipresci, Голова Правління Спілки кінокритиків України.

Коментування вимкнене.