Брудні cекретики

Купити абонемент чи квиток на 1 сеанс можна тут.

ТРИНАДЦЯТЬ З ПОЛОВИНОЮ ХВИЛИН 15′ Джорджина Гегедюс Угорщина 2013 

Молода жінка на ім’я Адель врізається велосипедом в машину Лорінка, і він змушений залишитися з нею протягом тринадцяти хвилин до приїзду швидкої, щоб тримати її в свідомості і притомною.

ВОЛОССЯ 9’ Дельфіна Германс Бельгія 2013 

Кумедний портрет любителів волосся. Зваблення, розчарування, фантазії …

ТРИКУТНИКИ ЩАСТЯ 12′ Яннік Даль Педерсен Данія 2014 

Це гіпер-реалістична комедія про фінансову кризу, фасади і сімейне життя. Ханне і Карстен відчайдушно намагаються йти в ногу з ілюзією щасливого сімейного життя до цікавих сусідів. Вони були такими ж, як і всі інші в передмісті, але фінансова криза завдала важкого удару. Але як йти в ногу з ілюзією щасливого життя в період кризи?! Фінансової кризи.

АЛЬФРЕД 3’ Альона Стулій Україна 2011 

Що може трапитися вночі з маленьким хлопчиком у великому старому будинку? А якщо цей хлопчик – Альфред Хічкок?

КОРОТКИЙ СТВОЛ 15′ Алехо Серра Іспанія 2014 

Хав’єр завжди там, хоча ніхто не звертає на нього уваги. Його дні проходять в порожнечі. Без прагнення до чогось чи бажання чогось. Тільки відкриття чогось екстраординарного може змусити  Хав’єра змінити своє життя, перетворюючи його, зрештою, на повноцінного чоловіка.

ВЕСІЛЬНИЙ ТОРТ 9’ Віола Байєр Німеччина 2013 

Дві марципанні фігури оживають на весільному торті і починають ліпити ідеальний шлюб з глазурі. Успіх! Все здається милим та ідеальним: вони намагаються сподобатися один одному і зробити один одного щасливими, але невдоволення незабаром зіпсують атмосферу. Спочатку їм вдається знаходити компроміси, але чим незначнішими стають суперечки,тим менше вони готові поступатися, допоки ніхто не захоче піддаватися.

ПОПАВСЯ 13′ Лоренца Індовіно Італія 2013 

Вперше в історії Маттео зрадив своїй дружині Марі, яка поїхала у відпустку, і провів дику ніч, займаючись сексом з Анжелою, з якою він нещодавно випадково познайомився. Він прокидається з головним болем і хорошими спогадами ночі. Але повідомлення від дружини твердить, що вона повертається додому через певні обставини, а в нього наступає приступ паніки.

ПЕРШИЙ КРОК 20′ Орельен Лаплейс Франція 2014 

Мрії турагента Еріка знаходяться прямо через вулицю: молода красива жінка щоранку, залишаючи дім, допомагає відволіктися від його тужливого ​​життя. Коли Ерік раптово дізнається про переведення, він вирішує зробити перший крок …

Тривалість – 96 хв.

Коментування вимкнене.