Це тобі не кіно

Це тобі не кіно

ЖІНКИТИЦІ 10’ Ева Ейнхорн, Джеуно Дже Кім Швеція 2013

ШлопШлоп і КК – дві прикрі жінки-працівниці, що працюють у відділі розвитку Крабштадту. Це невелике місто розташоване в невизначеному арктичному регіоні, куди північноєвропейські країни висилають небажаних осіб.

Це тобі не кіно

БІГУНИ 11′ Матан Рохлітч & Іво Гормлі Великобританія 2013

Групі бігунів ставлять інтимні питання під час маршруту їхніх пробіжок. Звільнені від відповідальностей, вони не можуть стриматися і поступово здаються, випускаючи на волю смішні і жорстоко відверті зізнання, плетучи потужні наративні розповіді.

Це тобі не кіно

СУПЕРМЕН 11’ Дреа Купер і Закарі Канепер США 2012

“Він друг, і водночас скромний герой. Я також думаю, що той факт, що він сором’язливий газетний репортер робить його схожим на усіх. І все ж у нього є інша особистість, це більше, ніж життя супергероя. Іноді ми відчуваємо себе Кларком Кентом, а іноді, якщо пощастить, справжнім Суперменом “.

Це тобі не кіно

БІЛЯ БЕЛЬБЕКУ 7’ Дмитро Стойков Україна 2014

На військовому пості Бельбек в Криму українські солдати відмовилися здатися російським військам і почали марширувати, без зброї, щоб протистояти в лице попереджувальних пострілів.

Це тобі не кіно

ДІАМАНТОВІ ТАНЦІВНИКИ 9’ Квірін Ракей & Гелена Маскенс Нідерланди 2009

Флеш-моб літніх танцюристів на площі Дам в Амстердамі.

Це тобі не кіно

БАУМАНИ 17′ Мартін Гугісберг Швейцарія 2013

Випадкова зустріч в передпокої швейцарського житлового комплексу призводить до запрошення сусідів в гості. Те, що починається із затишної вечері, закінчується несподіваним фіналом. Стає пізно, дуже пізно, але гості – містер і місіс Бауман або “Бумс” – залишаються на своїх місцях на дивані у вітальні Стетлерів і все ще там навіть наступного ранку …

Це тобі не кіно

МОМЕНТИ 4’ Вільям Гофман США 2010

Цей фільм являє собою торжество життя, натхненний книгою Девіда Іглмана.

Це тобі не кіно

СПИСОК БАЖАНЬ 3’ Ендрю Гріфін Великобританія 2013

Безтурботна анімація про деталізацію бажань випадкової колекціях невдах.

Це тобі не кіно

ГЕКТОМЕТЕР 6’ Метті Браун США 2013

Цей короткий документальний запис намагається передати, що таке глибоке занурення, і як ми можемо повернутися до вивчення нашого потенціалу як водних ссавців, щоб допомогти нашим вожкам морів.

Це тобі не кіно

ВІТЕР 4′ Роберт Лобель Німеччина 2013

Вітер – короткометражна анімація про повсякденне життя людей, що живуть в вітряному районі, які безнайдівно піддаються впливу погоди. Тим не менш, жителі навчилися мати справу з їх важкими умовами життя. Вітер створює природну систему для життя.

Це тобі не кіно

СИГАРЕТНА ЦУКЕРКА 13’ Лорен Вольштайн США 2010

Едді Ван Бурен, травмований підліток з морської піхоти, змушений грати роль «героя» на вечірці після повернення на батьківщину. Переслідуючи бунтівну шістнадцятирічну Кенді, він бачить можливість пригасити свій біль і знайти споріднену загублену душу.