Supergirls 2020

Нова підбірка фільмів SUPERGIRLS 2020 розкаже, як воно – бути жінкою сьогодні. Сміливі й неоднозначні, мрійливі і тілесні, веселі і недолугі подруги, сестри, матері, дочки, бабусі, дружини, коханки у фільмах про сильних і вільних. Кличте зі собою близьких, з якими можете бути собою.

Після показів відбудеться коротке Q&A з режисерками фільмів “Час очікування” (2017) та “Нормальна” (2018) – Кларою Штерн з Австрії і Діаною Горбань з України.

Квитки можна придбати тут

Показ відбувається з підтримки Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові

Supergirls 2020 from Wiz-Art Festival on Vimeo.

 

 Програма фільмів

БУДЬ ЛЕДІ, КАЗАЛИ ВОНИ 3 хв. Пол Маклін США 2020

Дівчата. Дівчата. Дівчата.

 

МАЙЖЕ ДЕСЯТЬ 13 хв.  Джейлан Ауф Великобританія 2018

Лайма і Маґді разом із дочкою Нур, якій от-от виповниться десять років, схвильовано чекають під кабінетом лікаря, який має змінити їхнє життя назавжди.

 

ВІЗИТ 12 хв. Стейн Баума Нідерланди 2018

Одного грозового дня вдову Теу у її великому домі в далекому селищі відвідує її син Віллем. Вона переконує його, що не хоче переїжджати деінде. Коли Віллем їде геть, а Теа вимикає стареньке радіо, і навіть кіт, здається, засинає, виявляється, що вона самотніша, ніж ми думали.

 

ДЕНЬ МАТЕРІ 15 хв. Дорка Вермеш Угорщина 2018

Юлі й Река вирішили перейти у своїх стосунках на новий рівень. Вони запросили на вечерю матір Юлі, щоб повідомити їй добрі новини. Проте це буде непросто, адже Марі завжди дуже критично ставилася до своєї доньки…

ЧАС ОЧІКУВАННЯ 11 хв. Клара Штерн Австрія 2016

Анна повертається додому й чекає на останній автобус. Та хтось чекає разом з нею. Надворі тихо. Надто тихо. Її серце стукоче.

ПОДІЛ 14 хв. Тамар Ґлецерман США 2019

Прибиральниця-латиноамериканка виборює справедливість у хасидській общині Брукліна.

НОРМАЛЬНА 13 хв. Діана Горбань, Ірина Громоцька Україна 2018

Після невдалої вечірки, дівчина вирішує розповісти про все наболіле незнайомці у парку. Під час розмови дівчат розкривається їхнє бачення світу!

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

 

Коментарі закриті.