Скандинавія 2020

4 лютого о 19:00 та 21:00 у кінотеатрі “Кінопалац” на Театральній, 22 ми переглянемо нову підбірку фільмів з країн Скандинавії! Ми знаємо, ви чекали! Ми також із задоволенням слідкуємо за новинками і підбираємо для вас найцікавіші роботи з країн півночі. Часом шокуюючий, завджи оригінальний, проте впізнаваний стиль скандинавських коротких фільмів завоював прихильність глядачів і фестивальних селекторів по всьому світу.

Квитки тут 

Увага! Діють знижки для студентів та пенсіонерів.

Програма фільмів

Скандинавія 2020

1981 13 хв, Давід Улґрен Швеція 2018

Стокгольм, 1981 рік. Чоловік пропонує своєму чоловікові піти з ним у сауну на пошуки нового сексуального досвіду з іншими чоловіками. Чоловік вважає, що сауна – це безпечне місце, де він може дослідити свої найглибші бажання. Та навіть у раю існують правила, яким потрібно коритися…

Скандинавія 2020

ГІЛКА 25 хв. Спорадичний Фільмколектив Норвегія 2017

Надер звик отримувати ляпаси, але невтомно шукає кохання. Проблема в тому, що він не знає про удари, які сам собі завдає.

Скандинавія 2020

КУЛЬТУРА 25 хв. Ернст Де Ґір Норвегія 2018

У концерт-холі, у якому працює Арвід, сьогодні прем’єра, але коли його сестра опиняється в центрі уваги, замінивши одного з учасників оркестру на його прохання, він проявляє свої найгірші сторони. Він встряє в дрібний конфлікт з іншим чоловіком, який вихваляє його сестру, а його нарцисизм і любов до уваги виводять його на шлях саморуйнування.

Скандинавія 2020

КУРТКА 12 хв. Туна Озер Швеція 2018

Каміло з бідного району в околицях Стокгольму бачить Аміну, яка йде на вечірку. Він позичає дорогу куртку свого друга й пропонує дівчині показати їй дорогу. Вони знаходять спільну мову, і Аміна запрошує Каміло на вечірку. Та хлопець з вечірку плутає куртку Каміло зі своєю…

Скандинавія 2020

ПОЛЮВАННЯ 13 хв. Тобіас Бай Норвегія 2019

Старі друзі Гельґе і Тар’є вирушають на щорічне полювання. Вони завжди були не особливо балакучі, але це мовчання порушує Гельґе, який урешті-решт наважується запитати дещо в Тар’є. Ці слова не просто впливають на настрій поїздки, а й кардинально змінюють їхні стосунки.

Скандинавія 2020

ЗАРАЗ ВИ ПОВИННІ ПРЕПАСКУДНО ПОЧУВАТИСЬ 4 хв. Бйорн Пербор Швеція 2018

Під час обов’язкової ознайомчої зустрічі для безробітніх, товариське обличчя кафкіанської бюрократії розриває їм усю правду про безробіття.

Фільми транслюються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Wiz-Art –  тільки яскраве кіно!