Майстер-клас Торфінна Іверсена

Мистецька формація Wiz-Art представляє майстер-клас Торфінна Іверсена, представника найпівнічнішої кіношколи Європи, що знаходиться у Норвегії, Nordland College of Art and Film (м. Кабельвоґ). Торфінн Іверсен є режисером, продюсером, сценаристом і крім майстер-класу на тему “Розвиток ідеї фільму” (Film Idea Development) цього ж дня проведе презентацію власних робіт.

NORDLAND_torfinn1

Торфінн Іверсен знімає фільми з 1999 року. Його роботи були відібрані у конкурсну програму багатьох фестивалів, серед яких Clermont Ferrand International film festival та Fresh Film Fest: International Student Film Festival у Карлових Варах.

Торфінн брав участь у Berlinale Talent Campus та Odense Talent Campus у Данії.

У 2009 році режисер був гостьовим лектором у Познанській Академії мистецтв (Польща).

Нагадаємо, що приїзд Торфіна Іверсена відбувається в рамках показу найновіших короткометражних фільмів “Норвезькі SHORT’и” (17 лютого – Львів; 19-20 лютого – Київ).

Ця лекція розпочинає традицію гостьових позапрограмних лекцій від нашої Школи візуального мистецтва Art School.

Майстер-клас Торфінна Іверсена відбудеться англійською мовою з українським перекладом у Львові 18 лютого о 18:00 в Art School Палацу Мистецтв, в Києві 19 лютого о 14:30 в кінотеатрі «Жовтень» (участь в майстер-класі за попереднім записом, всі бажаючі повинні надіслати своє ім’я на info@wiz-art.com.ua)

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Приїзд Торфінна Іверсена та показ підбірки норвезьких короткометражних фільмів відбуваються за підтримки Посольства Королівства Норвегії та Європейського Культурного Фонду.

Коментарі закриті.