OH MY DEAR UKRAINE

17 грудня (субота), 17:00, Гнатів Льох Палацу Хоткевича

Вхід – добровільний донат на допомогу ЗСУ

Програма фільмів

ТАК МУТ СПІВАТИ 18 хв. Діана Горбань, Анна Ютченко Україна 2020

Фільм-колаж, який сплітає людські досвіди, сороміцькі пісні та плин сучасного життя. Сороміцькі пісні – це співанки з еротичними мотивами, які співали на весіллях, вечорницях та застіллях. І хоча в побутовому житті ці пісні співати було соромно, через їхній зміст транслювалися моделі поведінки чоловіка та жінки. Традиція складання співанок існує й досі. Остап Богославець з Надвірної переосмислює сучасний світ молоді у власних співанках.

ДОМАШНІЙ ФРОНТ 12 хв. Ольга Стуга Україна 2020

Після повернення з війни молодий солдат намагається повернути своє старе життя.

ХАРКІВ МЮЗІК ФЕСТ ВІДБУВСЯ 11 хв. В’ячеслав Туряниця Україна 2022

24 лютого 2022 росія розпочала повномасштабну війну проти України. Жінки та чоловіки приєднались до ЗСУ та ТрО, волонтерський рух мобілізував усі свої сили, відкрились центри допомоги біженцям. Головний герой, студент Сергій, щодня волонтерить у центрі гуманітарної допомоги в Ужгороді, втім, він відчуває провину, що робить недостатньо для перемоги України. Водночас до міста приїжджає приятелька Сергія, якій ніде жити.

РУБІЖ 15 хв. Тимофій Бінюков Україна 2022

Фільм знято в останні дні перед повномасштабною російсько-українською війною. Наталія давно живе у мирному Харкові, вважає його своїм домом. Її ж мати воліє повернутися в окупований бойовиками Луганськ, бо вони звідти родом. Тому дочка відправляється перевірити стан батьківського дому. Але ці місця їй вже чужі. І водночас – ні.

ПОКИ ТУТ ТИХО 12 хв. Олена Подолянко, Новруз Хікмет Україна 2022

Докуфікшн про молоду пару, яку відірвали від світу на одну довгу ніч у номері готелю в прикордонному містечку. Тієї ночі вони домовилися не говорити про війну. Загублені в маленькому світі одне одного, вони не помічають, як настає ранок і змушує їх повернутися до реальності.

ФАЗА 20 хв. Микола Засєєв Україна 2021

Гуляючи в лісі, 10-річний Ярік бачить, як підліток, начебто, вбиває дівчину. Марно намагаючись поговорити про це із матір’ю, хлопчик починає сам шукати докази злочину.

ПАМ’ЯТАТИ ЗАПАХ МАРІУПОЛЯ 4 хв. Зоя Лактіонова Україна 2020

Режисерка Зоя Лактіонова розповідає про свій досвід перебування за кордоном у стані двох реальностей в перші два місяці війни. Документальне есе демонструє взаємодію двох пейзажів в одному просторі відеороботи. Один пейзаж вбирає в себе інший, проте важко зрозуміти, який саме з них виконує цей акт. У фільмі використовуються архівні сімейні фотографії режисерки та тексти, написані в перші тижні війни.

ТРОЯ 3 хв. Андрій Науменко Україна 2022

Епізоди буденного життя спального району міста Києва де народився, виріс та живу. Де людей не можна судити по обкладинці, а події можуть мати не очікуваний фінал.

ЩО МИ БУДЕМО РОБИТИ З ЦИМИ БУДІВЛЯМИ? 27 хв. Джонатал Бен-Шаул Україна 2022

Документально-танцювальний фільм, який досліджує спадщину радянської архітектури в Харкові, Україна

Загальна тривалість програми 122 хвилини

Коментування вимкнене.