Wiz-Art у Жовкві

31 жовтня, 1-2 листопада, а також 7-8 листопада у Жовкві проходитиме кіномайстерня Wiz-Art для підлітків.

Кіномайстерня Wiz-Art – це вишколи для 20-ти місцевих підлітків, які мають що сказати, і хочуть розповісти більше про місце, де народились і живуть. Під час Кіномайстерні учасники здобудуть теоретичні знання з основ створення ігрових та документальних фільмів, історії кіно, а також виконуватимуть практичні завдання, знімаючи свою першу кінороботу.

Майстер-класи проводитимуть режисер Іван Федорич (Fidel Films), оператор Іван Іщенко (And Action Prod), сценаристка Жанна Озірна (All about storytelling), а також директорка Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Ольга Райтер.

Школярі зможуть показати, яким вони бачать своє місто, вулицю, двір, чим пишаються і що варто було б змінити через кіноісторії, які вони створять. Кожен бажаючий зможе відкрити невеликі секрети свого містечка чи людей, котрі в ньому проживають або жили. Зацікавленість локальною історією підлітками допоможе їм аналізувати і сучасні події, що зараз відбуваються в Україні.

До участі в проекті запрошуються підлітки, які хочуть дізнатись більше про кіно і спробувати себе сценаристами, режисерами та операторами.
Щоб взяти участь у Кіномайстерні, потрібно зголоситись до 25 жовтня за телефоном 063 037 49 80 Тетяна або на пошту організаторам info@wiz-art.ua.
Організатором кіномайстерні виступає мистецька формація Wiz-Art за підтримки ЛОДА.