Wiz-Art on Tour 2018. Початок.

Мистецька формація Wiz-Art розпочала проект Wiz-Art on Tour – Зміни через кіно. У рамках проекту ми плануємо здійснити одразу декілька подорожей на Схід України, де спільно з партнерськими організаціями із Костянтинівки та Маріуполя покажемо найкращі фільми цьогорічного LISFF Wiz-Art “Тиорія житя” та організуємо тематичні спецпокази найцікавіших короткометражних робіт з усього світу. Всього плануємо зробити 10 синхронних кінопоказів протягом 5 місяців, завершенням проекту стане мистецька резиденція у Львові.

Mariupol

зимове море в Маріуполі 

Тур Wiz-Art’у має на меті не лише налагодити діалог між містами Сходу та Заходу, а й стерти межі між ними, мовою кіно розповісти історії, які нас об’єднують. Співпраця у форматі Львів-Костянтинівка-Маріуполь повинна продовжуватися і після реалізації проекту та мати довготривалий характер.

5-8 грудня ми здійснили першу поїздку на Схід України, де особисто познайомилися з майбутніми партнерами. У Костянтинівці координатором проекту стане дружня команда вільного простору D.R.U.Z.I. Друзі проводять щотижневі заходи – лекції, тренінги, майстер-класи, концерти, кінопокази, ігри, засідання клубів за інтересами, репетиції,  а також є ініціаторами багатьох важливих для міста ініціатив:  TheMostFest, ArtStreet Konsta та ін. Спільно ми плануємо провести одразу декілька показів у приміщенні простору, а також організувати спецпокази у промзоні міста та публічному просторі “Кіносхідці”.

Kostyantynivka

У Маріуполі ми працюватимемо з дуже активними, непосидючими та енергійними людьми простору Halabuda. Халабуда – це місце, де проводяться майстер-класи, тренінги,  зустрічі, курси з фотографії та малювання, працює коворкінг і навіть функціонує робоклуб. Зараз Халабуда трансформується в перший в Маріуполі ХАБ із зоною коворкінгу і стає креативною платформою для розвитку молоді в Маріуполі. Покази у публічному просторі міста ще обговорюються.

Mariupol team

Незабаром ми оголосимо дати кінопоказів у кожному з міст, якщо ви живете у одному з цих міст та бажаєте приєднатись до організаційної команди проекту, зголошуйтесь на festival@wiz-art.ua і ми радо залучимо вас до цієї приємної роботи.

Це була лише перша подорож. Знайомство, перші враження, знання які з кожним разом поглиблюватимуться.Попереду – декілька місяців креативу і спільного творення змін через кіно. А наша команда триматиме вас в курс. Слідкуйте за оновленнями проекту на нашій офіційній сторінці у Facebook та Instagram

Проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”

EAA80945-E94E-492F-A271-ED22A4573E01