Wiz-Art On Tour. Продовження.

Мистецька формація Wiz-Art знову вирушила у тур на Схід України. Цього разу спільно з вільним простором D.R.U.Z.I. ми показали підбірку MADE IN LVIV  і відкрили сезон відкритих показів на “Кіносхідцях” у Костянтинівці. Під неоновим світлом колишнього кінотеатру ми поділилися досвідом створення короткометражних фільмів і показали 6 робіт, які було знято у Львові у період 2014-2017 рр. Завершенням туру став показ тієї ж підбірки у рамках фестивалю START UP ГОГОЛЬФЕСТ у Маріуполі. Після жвавого обговорення, заряджені новими рефлексіями на львівське кіно, ми швидко подолали 1325 км відстані між Маріуполем і Львовом в одному із найдовших маршрутів (31 год!) Укрзалізниці.

DSC00814

Wiz-Art On Tour – це зміни через кіно. За підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у нас є унікальна можливість двічі на місяць презентувати глядачам Костянтинівки і Маріуполя свіжі підбірки актуальних короткометражних робіт з усього світу. Ми вже провели  4 покази у Костянтинівці (вільний простір D.R.U.Z.I.) і 3 у Маріуполі (вільний простір HALABUDA). Попереду  – ще 6 показів у кожному з міст, анімаційна майстерня, лекції, обговорення та багато іншого.

DSC00800

Ця подорож є нашої третьою мандрівкою до вже улюблених міст. Кожного разу відвідувачі і постійні глядачі вражають своїми думками і відкритими висловлюваннями, готовністю розмовляти про теми, які ми намагаємося презентувати. Костянтинівка і Маріуполь довели, що за образом промислового міста ховається потужний креативний потенціал, який готовий творити і приймати інших. Ми також сподіваємося, що проект стане не просто хорошим досвідом культурного обміну, а й підштовхне організації усіх міст до співпраці і спільного творення у майбутньому. Першим кроком стане резиденція для партнерських організацій, в рамках якої учасники проекту стануть членами команди Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art та долучаться до його організації. 

IMG_8888

Слідкуйте за оновленнями проекту на нашій офіційній сторінці у Facebook та Instagram. У Маріуполі наступні покази ми проведемо у ПЛАТФОРМІ ТЮ.  Проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”.

IMG_8889

 

Коментарі закриті.