Всеукраїнський Конкурс Сценаріїв Tandem

Всеукраїнський Конкурс Сценаріїв Tandem

Два українські сценарії отримають продюсерську підтримку від України та Франції!

Українська організація Wiz-Art (Львів, Україна) та французька асоціація Cine Fac (Париж, Франція) в рамках грантової програми Tandem проводять Всеукраїнський

Конкурс Сценаріїв  ( категорії «ігровий фільм» та «анімаційний фільм»).

Метою цієї співпраці є обмін досвідом між українськими та французькими спеціалістами кіно, а також розвиток українського кіно.

Проект здійснюється за підтримки Єврокомісії, а також:

– Центру культурного менеджменту (Львів)

– European Cultural Foundation (Amsterdam)

– Culture Action Europe (Brussels)

– MitOst (Berlin)

– Soros Foundation – Moldova (Chisinau)

Українським режисерам та сценаристам надається можливість отримати продюсерську підтримку для їхніх фільмів завдяки Європейській програмі культурного обміну Tandem. Організаторами конкурсу є українська організація Wiz-Art та французька асоціація  Cine Fac.

Для участі у Всеукраїнському Конкурсі Сценаріїв Tandem необхідно відіслати заповнену аплікаційну форму до 13 листопада на адресу

tandemscript@gmail.com (список документів Ви знайдете у регламенті конкурсу)

Спільне франко-українське журі конкурсу (режисери, сценаристи, спеціалісти у сфері кіно та анімації) відбере 10 потенційно цікавих робіт та у грудні 2011 проведе 10 skype-інтерв’ю з фіналістами конкурсу в режимі конференції. До 31 грудня 2011 року журі вибере 2 кращі сценарії (в категоріях ігровий та анімаційний фільм), які отримають фінансування та продюсерську підтримку.

Обидва проекти повинні бути закінчені до 30 квітня 2012 року.

Для встановлення міжнародних зв’язків до знімального процесу двох відібраних фільмів будуть залучені двоє французьких професіоналів, які поділяться своїм досвідом з українськими авторами. В залежності від сценаріїв, це можуть бути: оператор, режисер монтажу, художник по костюмах, композитор, спеціалісти в області візуальних ефектів та ін.

Обидва фільми, спродюсовані французькою асоціацією Cine Fac та українською організацією Wiz-Art, будуть показані на французькому фестивалі Nouveaux Cinémas та Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів Wiz-Art в Україні та Франції у 2012 році.

З приводу додаткових запитань, звертайтеся:

Валентина Залевська (Львів, Україна)

Skype : wiz-art-skype

valentynazalevska@wiz-art.com.ua

http://www.wiz-art.com.ua

Марія Бараз (Париж, Франція)

Skype : mariagot

mariia.baraz@gmail.com

http://www.nouveaucine.com

Коментарі закриті.