Все можливо!

Після кожного кінопоказу глядачі обирали фільм, який їм найбільше сподобався і запам’ятався, ми зібрали цю підбірку і 27 серпня о 19:00 та 21:00 ще раз покажемо фільми, які викликали у вас найбурхливіші емоції. Це фільми з Ісландії, Іспанії, Голандії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Швеції та Канади, що надихають і перевертають уявлення про світ. Кінопоказ відбудеться у підтримку Кінофестивалю Ровер на Спільнокошті.

Кінофестиваль Ровер  – це “зелений” проект мистецької формації Wiz-Art, метою якого є популяризація ровера, як транспортного засобу. Кінофестиваль Ровер почнеться у Львові і подорожуватиме Україною. Будь-хто бажаючий зможе сісти на ровер і взяти участь в генерації енергії!

МИ НАЗВЕМО ЙОГО БОББІ 13′ Пако Каверо Іспанія 2011

Антоніо та його син Антоніо-молодший вертаються з риболовлі в день народження сина.  Вони сваряться через весільні плани Антоніо-молодшого, однак все змінюється після дивного випадку…

СЕВІЛЬЯ 11′ Бем Схав Голандія 2012
Троє молодих людей вирішують зробити дружню вилазку на машині у Севілью, що змінить їхнє життя назавжди.
ОЙ, ВІВЦІ! 8’ Готфрід Ментор Німеччина 2012
Трагікомедія, що нагадує нам, що ми всі з одного стада.
ХАЛЕПА 13’ – Рагнар Агнарсон Ісландія 2009
Боязкий звукорежисер змушений покладатися на милість абсолютно незнайомої людини, щоб повернути своє вкрадене звукове обладнання.
АТОМІЧНІ КВІТИ 20’ Енн Шартьє Франція 2010
Під час прослуховування, актрису Софію просять розповісти анекдот,  вона не знає про, що казати. Її ентузіазм перетворюється на велику плутанину. Чи залишиться її життя позбавленим інтересу?

РОНАЛЬДО 6’ Ян Меттлер, Ян-Ерік Мак Швейцарія 2010
Хлопчик мріє стати зіркою футболу. Одного ранку він покидає своє безлике сіре передмістя і потрапляє у сліпуче світло стадіону. Там він зустрічає несподіваного опонента, який влаштовує йому випробування.

БУКОВСКІ 9′ Данн Баккер Голандія 2010
12-річний хлопчик стверджує, що він  – Чарльз Буковскі.
ДОВГА ГІЛКА 14 ‘ Дейн Кларк і Ліндсі Стюарт Канада 2012
Холодної зимової ночі пошуки Лінн хлопця на одну ніч ускладнюються,  коли хлопець, до я кого вона йде, живе дві години їзди громадським транспортом від міста.
Тривалість 94 хв.
Вхід 25 UAH
Бронювання за тел. 0635615722 або info@wiz-art.com.ua

Коментарі закриті.