Французький режисер Вінсент Мун відвідає Україну

Вінсент Мун представить свій фільм An Island у Львові

Вінсент Мун – фefterklang_vincentmoonранцузький режисер та мандрівник, учасник журі Wiz-Art 2012.

Візит Вінсента Муна в Україну розпочнеться з показу його музичного фільму An Island («Острів»), який відбудеться 15 липня у Львові, в дворі за Палацом Потоцьких о 21.00 за участі самого режисера. Під час фестивалю Wiz-Art у Львові 26-29 липня відбудуться зустрічі з режисером у форматі Q&A (запитання та відповіді) та майстер-клас, які також відбудуться у Києві, у кінотеатрі «Кінопанорама».

Окрім Львова та Києва режисер відвідає Одесу та Крим на початку серпня. Деталі про приїзд Вінсента Муна до Одеси можна буде дізнатись на сайті Alliance Française Odessa.

Вінсент відомий завдяки своєму проекту Take Away Show та стрічці An Island, яку він створив спільно із данським гуртом Efterklang. Працював з Томом Джонсом, R.E.M., Arcade FireSigur Rós та багатьма іншими музикантами. Свої найсвіжіші стрічки з Індонезії, Філіппін, Австралії та Ефіопії режисер продемонструє глядачам цьогорічного Wiz-Art`у у Львові та Києві. В цих фільмах він працював з темами релігії та духовності. У своєму відеозверненні до українських глядачів Вінсент розповів, що закінчує свою надзвичайно тривалу подорож світом, планує зйомки свого нового проекту в українських Карпатах та сподівається, що в учасників його майстер-класів по відеозйомці виникне бажання поділитись цікавими ідеями для цієї маленької планети.

Вінсент Мун разом з Антельм Відо, аташе посольства Франції з питань співробітництва у аудіовізуальній галузі, візьмуть участь у прес-конференції фестивалю Wiz-Art 2012 у Львові.

Вхід на показ фільму вільний, за попередньою реєстрацією info@wiz-art.ua (прізвище та ім’я з поміткою “An Island”).

Реєстрація завершується 13.07 о 19.00

Проект здійснено завдяки підтримці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Коментарі закриті.