Фільми #urbandoc онлайн

Завтра, 18 червня о 21:00 на Майстерня Міста / Urban Workshop біля Порохової вежі WIZ-ART презентує документальні роботи, створені під час майстерні документального кіно ‪URBAN DOC.

Метою майстерні було зобразити процеси активного розвитку Львова і його районів через аудіо-візуальне мистецтво і надати молодим режисером можливість створити своє перше кіно!

За ці короткі два тижні новоспечені документаліст(к)и створили чотири короткометражні фільми: “Баобаб(ця)” Ірини Когут, “Завод” Юліана Кухлевського, “На вулиці” Лілії Петровської, “Тут живе кіно” Ірини Ковальчук.

Фільми, створені під час Майстерні

БАОБАБ(ЦЯ) реж. Ірина Когут 

Комедійна документальна стрічка про складнощі дорослішання і питання непорозумінь між різними поколіннями. Молода дівчина стоїть на порозі змін.

Ця коротка історія розгортається в одній із львівських квартир, де в розмові бабусі і внучки виявляється їх бачення світу.

 

ЗАВОД реж. Юліан Кухлевський

Підзамче один з депресивних район Львова. Державний завод, який простояв кілька десятків років. Туди приходять молоді люди і перетворюють його на кластер креативних індустрій. Стара будівля наповнюється духом нового часу.

 

НА ВУЛИЦІ реж. Лілія Петровська 

Валерій – двадцятирічний хлопець, який грає у вуличному гурті та живе з друзями на зйомній квартирі. Одного дня він зіштовхується з реальністю і вуличний музикант може дійсно опинитись на вулиці.

 

ТУТ ЖИВЕ КІНО реж. Ірина Ковальчук

Стрічка-опис реалій одного з районних кінотеатрів: його обличчя і контрасти, історія і майбутнє.Це розповідь про місце, де два покоління зіткнулись один з одним і існують разом, але на різних планетах.

 

Urban Doc Workshop було створено мистецькою формацією Wiz-Art у партнерстві з Urban Бібліотекою у рамках Майстерні Міста. Цю двотижневу платформу було розраховано на усіх, хто хотів спробувати себе у ролі документаліста(ки).

Перед учасниками стояло складне завдання: розповісти історію про місто і його жителів(ок) і перетворити цю історію на документальний короткометражний фільм. Майстерня складалася з насиченої програми, яка включала теоретичну і практичну частини, чисельні воркшопи, лекції та презентації. 

Ментори проекту: Остап Костюк і Жанна Озірна.
Лектори: Тарас Дронь та Юрій Грицина. 

Коментарі закриті.