Україна 2018. Пошук

Ми приготували для вас щось справді особливе!
13-го грудня о 19:00 та 21:00 у спеціально облаштованому кінотеатрі Коперник ми переглянемо аж дві оригінальні програми MUST SEE українських короткометражок, які видаються нам знаковими, важливими, сміливими і надихаючими. Нам є чим пишатись і ми маємо знати чим!

Неможливо відкрити нові землі, не погодившись надовго втратити з очей берег.
Заплющити очі й зробити крок у невідоме. Взяти курс на іншу планету, не маючи керма. У нашому фокусі – режисери-сміливці, які кидають виклик традиціям та шукають свою власну кіномову.
Квитки можна придбати онлайн та перед входом.

КАСТИНГ 7’ Yarema & Himey 2018

Камера і модель. Вихід із зони комфорту.

ФІЛЬМ СЮРПРИЗ! 

світова сюрприз-прем’єра свіженького фільму, зробленого у Львові)

виключно для Львова!

ВІДДАЛІК 12′ Катерина Горностай Україна 2015

«Ми будемо з тобою разом, допоки смерть не розлучить нас» – це відповідь на питання «доколи?». А як щодо іншого питання – «як ми будемо?». Бо коли закінчиться закоханість, доведеться вирішувати «як». І «як довго» також. Молода пара шукає відповіді на ці питання.

THE END 9’ Микита Лиськов Україна 2017

Замальовки про кінець світу.

УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ 30’ Руслан Батицький Україна 2012

Дрімотну німоту деградованого шахтарського містечка порушує поява молодої вчительки. Між нею та хлопцем-шахтарем спалахує почуття. У місцевих молодиків, що збиваються в зграю навколо найсильнішого, це викликає тваринну агресію та лють. В боротьбі з інакшістю зло набуває пишних барокових форм…

ОБ’ЄКТИ У ДЗЕРКАЛІ БЛИЖЧЕ, НІЖ ВОНИ ЗДАЮТЬСЯ 2’ Марина Дикуха 2013

Об’єкти у дзеркалі ближче, ніж вони здаються, вони глибокі і живі.

Про що це там? Про що це тут? Зараз?  Повернімося  у світ однієї змістовної реальності. Реальності почуттів, станів та емоцій.

ЛЕНІНОПАД 11′ Світлана Шимко Україна 2017

Іронійний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне загробне життя привидів історії.

HUDAKi – Rekity 17′ Анна Бурячкова 2018

 

70 ВУЛИЦЬ 7’ Макс Лижов Україна 2016

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць і надалі носить назви колишньої імперії.

ЗАНУРЕННЯ 16′ Олександр Зирянов 2015

Головний герой фільму – це час у провінційному місті, який обчислюється не хвилинами, годинами чи днями, а певними подіями.

 

БЕЗ ТЕБЕ SENSIZ 15’ Наріман Алієв Україна 2015

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.

ПОВЕРНЕННЯ 10’ Олександр Ратій Україна 2012

Історія людини, яка народилась в минулому столітті і тисячолітті. У місті і державі, яких тепер не існує на мапі. Вона повертається у місто, в якому тільки і є що два пологові будинки, два заводи і два кладовища. Навіщо / Чому?

ПІСЛЯСМАК 20’ Юрій Катинський Україна 2017

Хлопець повертається у маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Врешті вони потрапляють в машину до п’яного незнайомця і їдуть до нього на каву. Не факт, що їм сподобаються наміри чоловіка, але спробувати варто, оскільки випадає можливість познайомитися із тими, з ким уже знайомі, оскільки випадає можливість познайомитися із собою.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.