SYNTH POP PARTY

КОНЦЕРТ СІНТІ-ПОП ГУРТУ MONOPHONIC У ЛЬВОВІ НА ВЕЧІРЦІ ВІД WIZ-ART


22 жовтня з 19x_e81ca217:00 і до півночі в Палаці Мистецтв відбудеться вечірка SYNTH POP PARTY, на якій виступить сінті-поп гурт Monophonic.
Колектив Monophonic сміливо називають одним із найцікавіших і найперспективніших музичних проектів серед існуючих сьогодні в Україні. Їх музика знаходиться на перетині Synth Pop, New Wave і French Electro. Самі ж музиканти досить вдалою для свого стилю вважають назву Neon Disco. Красиві мелодії, щільний танцювальний біт, приємний вокал – це те, що закохує в космічне звучання Monophonic.

 

 

Відбудеться також виступ xaoRa, електронного проекту Віктора Новожилова, відомого за співпрацею з гуртами Перкалаба та Сеанс 11. Завдяки кінематографічності звучання з відтінками тріп-хопу і ембіенту музику xaoRa часто використовують в якості саундтреків до фільмів і відеопоезії.

y_269082c8y_60f6d208

Після музичних виступів буде оригінальний сет Wiz-Art’у з найкращих сучасних сінті-поп відеокліпів відомих у цілому світі гуртів. Ви почуєте і побачите мікс із:

Chromeo, Tesla Boy, Emmon, Ladytron, Goldfrapp, Zoot Woman, Frankmusic, Röyksopp, Supergirl & Romantic Boys, Jay Jay Johanson, Ladyhawke, The Knife, Soldout, Poni Hoax, Robyn, La Roux, Fenech-Soler, Passion Pit, Filthy Dukes, Little Boots, а також Depeche Mode і багато іншої найновішої прогресивної музики і тієї, яка досі актуальна ще з 80-их…

Офіційні сторінки гуртів:

Monophonichttp://www.myspace.com/monophonicspace

xaoRahttp://xaora.ws/

Запрошення – 20 грн, можна придбати в офісі WIZ-ART (каб. 240) в Палаці мистецтв (вхід в день концерту 30 грн.)
тел. 0635615722

Увага!
Перші 50 відвідувачів вечірки отримають Ред Бул безкоштовно!

Довідка:

Synthpop – це жанр музики, в якому домінуючим музичним інструментом є синтезатор.

Сінті-поп виник як відгалуження від нью-вейву на початку 70-их, для сінті-попу характерним є використання вокалу як контрапункту штучному походженню аранжування, багаторазове повторення структурних елементів і акцент на механічних ритмах.

Коментарі закриті.