ШВЕЙЦАРІЯ

2 квітня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв короткометражки з Швейцарії.
Стримані, пристрасні, педантичні, хаотичні, але якісні і змістовні роботи сучасних швейцарських режисерів(ок).

Квитки онлайн за посиланням або цілодобово у антикафе Communa, вул. Галицька, 1

ЖИТТЯ БУФЕТА 4’ Номену Наомі 2014

Дідусева історія на ніч про життєву боротьбу буфета на ім’я Джером.

BABYBLOND 11’ Чамбаз Анук 2014

Машина юзом і з розворотами ганяє по спорожнілій парковці. Всередині Джаз і Марі верещать від задоволення. Дві дівчини-підлітки відчайдушно намагаються покінчити з дитинством. Джаз переконана, що остаточно подорослішає після першого сексу.

DIANE.JPEG  8’ Вінсент Вільйомет

Стефан – відомий фешн-фотограф. Більше року він живе зі своєю нареченою Каміль. Здається, що все в порядку. Але Стефан веде подвійне життя і повинен якомога ретельніше його пильнувати. Він – вуаєрист, і сьогодні все піде не так як очікувалось.

17 років 22’ Філліпо Демарші 2014

Маттео, 17-річний хлопець, усвідомлює, що він закохався в Дона Массімо, молодого сільського священника, який керує маршовим оркестром, в якому Маттео грає на барабані. Він бачить у Массімо людину, яка готова вислухати його страхи і бажання. Вперше в житті Маттео почувається готовим відкритись комусь.

РОВЕРОПЕДІЯ 5’ Епінью Матьо 2014

Початок ХХ століття. Відкриваються одні з перших велоперегонів. Учасники чекають пускового сигналу на лінії старту. Велосипедисти мають проїхати сільську місцевість і круті гірські серпантини. Ми слідкуватимемо за одним з учасників заїзду і проживемо цю гонку його очима.

БАТЬКИ 15’ Лука Ріблер

Матіас та Ніна – майбутні батьки. Проте їхні стосунки збудовані на хиткому ґрунті – зокрема, на брехні, коханні, зраді. Врешті решт їм доведеться взяти за це відповідальність.

ДИСЦИПЛІНА 12’ Крістофер М. Сабер 2014

Продуктовий магазин в Лозанні от-от закриється. Чоловік не може справитися зі своєю дитиною, що змушує жінку втрутитися. До них долучаються інші дорослі і те, що починається імпровізованою дискусією на тему виховання швидко переходить у велике ідеологічне протистояння. Фільм ДИСЦИПЛІНА – це різка заява про крихкість суспільного договору.

КЛАПТИК 3′ Ґерд Ґокел 2013

Експериментальний анімаційний короткометражний фільм, що використовує абстрактний живопис, щоб дослідити школе напруги між абстракцією і пізнаванням.

Коментарі закриті.