Supergirls 2021

Кінопокази від Wiz-Art на великому екрані повертаються! 17 березня о 19:00 в кінотеатрі “Коперник” переглянемо нову підбірку фільмів!Сміливі й неоднозначні, мрійливі і тілесні, веселі і недолугі подруги, сестри, матері, дочки, бабусі, дружини, коханки у фільмах про сильних і вільних дівчат-бунтарок. У фокусі нашої уваги надзвичайні дівчата та жінки з різних культурних середовищ та соціальних статусів, зате їх об’єднує одне – вони хочуть більшого – від себе і від світу.

Програма фільмів

CТРИЖКА Ларісса Шанті Лакшмі Швейцарія 2019

Фільм про волосся, про пізнання себе, соціальні обмеження та визначення ідеалів краси в епоху цифрових технологій.

ВОНА БІГАЄ Кі Янґ Китай 2019

Звичайна китайська зима, у маленькому містечку учениця старших класів Ю намагається покинути свою шкільну команду з аеробіки.

Я ЗАКІНЧУ В ТЮРМІ Александр Достьє Канада 2019

Втеча Морін Совоге різко закінчується, коли вона вїжджає свійм монстром-вантажівкою в смертельну автомобільну аварію. Застрявши в полі, вона повинна розділити компанію та вину досить зворушливого наркомана, якого охрестили Джеллі Луна.

АТРАКЦІОНИ 15′ Каве Мазахері Іран 2019

Меджід, молодий чоловік, який бореться з фінансовими проблемами, придумує витівку, щоб покращити життя своєї дружини Сари.

ДІВЧАЧА ВАТАГА Фанні Овесен Норвегія 2018

На вечірці з нагоди дня народження в громадському диско-басейні Рон’я кидає виклик альфі дівчачої зграї. Гра стає напруженішою, а жага до влади наростає, і дівчатка втрачають контроль.

ЗА МНОЮ 11′ Елена Кайріте Литва 2019

Чотири подруги збираються разом, щоб провести духовний день на природі. Одній з них така практика видається підозрілою, але решта дівчат переконують її слідувати настановам їхньої менторки й злитися з природою.

Тривалість – 103 хвилини

З любов’ю, Wiz-Art