Supergirls 2019

28 березня о 19:00 та 21:00  у Кінопалаці на Театральній, 22 ми переглянемо підбірку SUPERGIRLS. Ніжні та сильні!
Самозарадні, витривалі та здатні за себе постояти, вони залишаються справжніми, не зважаючи на стереотипи та обмеження.
У фокусі нашої уваги надзвичайні дівчата та жінки з різних культурних середовищ та соціальних статусів, зате їх об`єднує одне – вони хочуть більшого – від себе і від світу. Квитки можна придбати онлайн.
Фільми демонструються мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами.

Програма фільмів

ДІВЧАТА НІЧОГО НЕ РОБИЛИ 17′ Декель Беренсон Ізраїль 2017

Це дослідження суперечливої натури любові і людської душі – нашого бажання стабільності, комфорту і рутини, які конфліктують з сильним бажанням новизни, різноманіття та свободи.

ПОГЛЯД 15’ Фарнош Самаді Італія 2017

У автобусі на шляху з роботи додому жінка стає свідком злочину. Скаже вона про нього чи ні?

УЛОВ 15′ Холлі-Брейс Лавуар Канада 2017

Молода дівчина Морґан полюбляє ловити рибу у річці біля дому. А ще їй подобається один хлопець. Зате хлопцям не подобаються дівчата, які риболовлять. Морґан не знає як поєднати два зацікавлення, то ж що вона врешті обере?

ФІКТИВНИЙ ШЛЮБ 15’ Ріма Сенґупта Індія 2017

У місті, де мешкають мільйони, все що потрібно Сміті — одна маленька кімната. Але їй доведеться здолати не одну тварюку, стикнувшись з передумовою, що стане на її шляху до оренди квартири в благополучному районі Мумбаї.

АННА 24′ Ор Сінай Ізраїль 2015

Спекотний літній день і вперше за багато років Анна несподівано залишається на самоті без сина. Вона виходить на день, бродить вулицями малого пустельного міста в пошуках чоловіка, який може зачепити її бодай на мить.

Коментарі закриті.