SUPERGIRLS 2018

 

15 березня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв спеціальна підбірка фільмів від Wiz-Art — Supergirls.

Загадкові і непередбачувані, ті, що вагаються і добиваються свого, ті, які прагнуть слави й влади, підтримки і розуміння, сильні і слабкі водночас. Люди. Вони грають свої ролі, і часто не можуть вибрати одну — матері, кохані, коханки, подруги, колеги — вони такі різні, але все одно сильні. Їхні особливі історії чекають на вас і кожна ж них розкаже її по-своєму.

Квитки можна придбати онлайн на сайті TicketClub

ВАЛІ 12’ Ганс Веркаутер, Франсуа Мерсьє, Бельгія, 2015

Після бурхливої ночі Валі вирішує, що час зрівняти рахунки з Марко.

 

ВАНАБІ 30′ Янніс Ленц, Німеччина, 2017

ВАНАБІ розповідає історію молодої YouTube блогерки, яка будує себе у фіктивному світі Інтернету. Дивіться відео Коко зняті у фільмі та багато іншого на її YouTube каналі, і стежте за її блогом.

 

ТАК, БОЖЕ, ТАК 12′ Карен Мейн, Великобританія, 2017

П’ятнадцятирічна Еліс завджи була зразковою католичкою, але аж поки не трапився інцидент у чаті AOL. Після того вона стає одержимою… мастурбацією.

БАТАЛЬЙОН ПІД МІЙ РИТМ 14′ Еймі Іманісі, США, 2016

Мріючи про життя поза межами табору біженців Західної Сахари в Алжирі, Маріам втікає, щоб приєднатися до військових в середині пустелі, наївно уявляючи себе Жанною д’Арк, яка звільнить країну від окупації.

 

КЛЕПТОМАМА 9′ Пола Бек, Німеччина, 2017

Люсі втомилася бути ідеальною матір’ю. Усередині неї все кипить. Коли охоронець супермаркету обшукає її коляску, він знаходить більше, ніж коли-небудь міг собі уявити. Фільм про безглуздя сучасного материнства.

 

БУЗОК 30′ Катерина Горностай Україна 2017

Травень. Бузок квітне в Києві. П’ять подруг і алкоголь із найближчого супермаркету. Шукати п’ятилистник у бузку, щоб з’їсти на удачу. Треба бути сміливим, аби зіткнутися зі своїми страхами, ще більш сміливішим, щоб розповісти про них найближчим.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.