Street Art Day

20.04.2012 Street Art Day

19:00 майстер-клас “З галерей на вулиці”, веде Ярослав Гроб, хороший хлопець, який створює плакати, картини та інші цікаві речі.
Погляньмо на львівські урбаністичні пейзажі і спробуймо знайти дещо з вуличного мистецтва. Що взагалі таке – стріт-арт? Це мистецтво, спосіб
спілкування чи вандалізм? Ми хотіли би вас надихнути і показати приклади вуличного Мистецтва з великої літери;-). Протягом короткого воркшопу ми покажемо деякі прості техніки і дамо поради як зробити трафарет і стікер. Не вимагаються жодні навички, вашої цікавості буде достатньо! ;-)

alter_club_beautiful_losers_2008_1024x768_356869-480x23020:00 перегляд документального фільму “Прекрасні невдахи” (Beautiful Losers) (США 2008, реж. Аарон Роуз, Джошуа Леонард)

тривалість – 90 хв. англійська мова/українські субтитри

Опісля воркшопу ми запрошуємо вас переглянути документальний фільм про незалежний та яскравий стріт-арт рух. Це щось більше ніж Бенксі та футболки з дизайнерськими принтами.

“Найважливіші культурні досягнення в історії людства ніколи не були результами роботи маркетологів, фокус груп чи інших рекламних методів; вони завжди ставались природньо. Частіше всього прориви відбувались в результаті співпраці кількох однодумців, які збирались разом, щоб створити щось нове і оригінальне з єдиною метою – вони хотіли робити те, що люблять.

В 90-ті неформальна група, що об’єднувала американських митців і творців, більшість з яких щойно досягла повноліття, починали свою кар’єру саме в такий спосіб. Надхненні популярними андеґраунд-субкультурами того часу, такими як скейтбординг, ґраффіті, вулична мода і музика інді, митцями Шепардом Фейрі, Марком Ґонзалесом, Спайком Джонзом, Марґарет Кілґаллен, Майком Міллзом, Баррі МакДжі, Філом Фростом, Крісом Йогансоном, Гармоні Корін і Едом Темплтоном вони почали творити мистецтво, що віддзеркалювало стиль життя, який вели.”

дивитись трейлер – http://www.youtube.com/watch?v=JyRAHKTy6hI

внесок – 15 грн.

тел. 0937097413

Коментарі закриті.