Показ українських фільмів-учасників LISFF Wiz-Art 2016 на культурному форумі StereoForum у Мінську

У п’ятницю, 17 березня о 17:00, співзасновниця мистецької формації Wiz-Art Ольга Райтер проведе презентацію українських короткометражних фільмів-учасників Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2016 у рамках культурного форуму StereoForum у Мінську. Метою форуму є налагодження кумунікації між українськими та білоруськими культурними діячами, розвиток локальних ініціатив, культурний обмін та знайомство з тими, хто творить сучасну українську культуру.

У рамках спеціального показу буде показано такі фільм:

ЧАПЛЯ 11’ Марія Пономарьова Україна, Нідерланди 2016

Двоє біжать парком на самоті. Їхні шляхи перетинаються та синхронний вдих стає більше ніж диханням одного, вдих стає окремим шляхом для двох. Але раптом біг парком перетворюється на перегони. В яких головне – не задихнутися.

ЧОРНОГОРА 18’ Тарас Дронь Україна 2016

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

ҐОЛДЕН ЛАВ 12’ Павло Остріков Україна 2016

Через свої комплекси Віктор довго не може наважатись зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, відчуваючи тяготи самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується – кожне побачення неначе випробування для нього. Окрім одного….

ЗУСТРІЧ 11’ Жанна Озірна Україна 2016

Збройний конфлікт змушує Ігоря переселитись в інше місто на мирній землі. Тут у нього з’являється надія на стосунки і нове життя. Але від війни не так просто втекти.

70 ВУЛИЦЬ 7’ Макс Лижов Україна 2016

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць і надалі носить назви колишньої імперії.

БЕЗ ТЕБЕ SENSIZ 15’ Наріман Алієв Україна 2015

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.

ЧОЛОВІЧА РОБОТА 15’ Марина Степанська Україна, Австрія 2015

47-річний чоловік  працює на Корпорацію, що займається незаконним захопленням земель. Приїхавши перевірити черговий «об’єкт», він натрапляє на недобудований собор без бань, що стоїть,  покинутий, посеред поля. Героєві треба розв’язати два питання – що робити з будівлею, з огляду на інтереси Корпорації, та як домовитись з ошуканим фермером, якому насправді належать поля.

Також під час форуму відбудеться презентація Львівської кінокомісії – міської структури, яка займається промоцією та пристосуванням міста до зйомок кіно.

Організаторами Форуму є Центр Культурного Менеджменту – Білорусь та Dofa.fund – Україна. Проект реалізовано в рамках міжнародного проекту Tandem Ukraine

Коментарі закриті.