ІСПАНІЯ 2015

17 вересня у зеленій залі Львівського палацу мистецтв ми зберемо щедрий урожай нових короткометражних фільмів з Іспанії. Запальні, смішні, епічні!

Сеанси розпочинаються о 19:00 та о 21:00. Фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Квитки можна придбати онлайн або ж в антикафе Communa цілодобово.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ

КЛЮЧІ 10′ Пау Лопес 2014

А що як кохання це така гра, яку можна виграти, лише вдаючись до обману?

Фільм став учасником міжнародної конкурсної програми фестивалю Sundance.

В НЕМИЛОСТІ 19′ Лаура Феррес 2014

Лео – невдаха, її життя – повний безлад. І всі вже в курсі, хоч вона намагається це приховувати. Коли у її матері немає іншого вибору як залишити свого улюбленого песика на доньку, у Лео з’являється можливість проявити власну відповідальність сповна.

ЗЕПО 3′ Цесар Діас Мелендес 2015

Дуже давно, одного зимового ранку, дівчинка пішла в ліс по хмиз. Вона відійшла надто далеко від дому і натрапила на сліди крові. Їй було цікаво, куди вони ведуть…

ЗВУКАЧ 18′ Тоні Бестард 2014

Звукоінженер, котрий записує шуми для фільмів, потрапляє в аварію і тому змушений кілька днів посидіти вдома.

КАВА З СОБОЮ 13′ Патриція Фонт 2014

Алісія уся в турботах, на ходу по телефону вирішує справи для свого весілля і заходить в найближчу кав’ярню замовити каву з собою. І ніби доля це підготувала – жінка випадково зустрічає колишнього Хаві.

РУКА ДО РУКИ 7′ Іґнасіо Татай 2013

Ми здатні витримувати близькість з чужими людьми в годину пік, допоки маємо куди подіти руки. Але коли Лаура зауважує, що розділяє поручень з дуже привабливим незнайомцем, то вирішує на кілька сантиметрів наблизитись.

ТРУПИ НЕ ХОРОНИТИ 18′ Клара Більбао 2014

У 2029 році іспанці не знають, що робити з їхніми померлими родичами. Ховати їх дуже дорого. Кремація заборонена через екологічні причини. Новий закон забороняє перевозити їх з міста на сільські цвинтарі. Донька Наті та Томаса помирає…

Тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.