The Shortest Day

21 грудня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв мистецька формація Wiz-Art разом партнерами, фестивалем Short Waves представляють підбірку польських короткометражних фільмів. У цей же день польські фільми подивляться ще у інших містах Європи, серед яких Париж, Берлін та  Будапешт.

Вхід 25 uah квитки придбати можна онлайн або у антикафе Communa, вул. Галицька, 1.

Фільми транслюватимуться мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

ЗІҐЕНОРТ 19’ Томаш Попаку 2013

Маленьке село на березі моря. Батько, який багато працює, намагається навчити свого сина-підлітка, як бути рибалкою. Хлопчик-інтроверт має взяти участь у своєму першому змаганні. Світ, який хлопчик відкриває, наповнений хвилюючих і інтригуючих  спостережень, які викликають у нього відчуття страху.

НАШЕ ПРОКЛЯТТЯ 27’ Томаш Слівінські 2013

Цей фільм – особиста історія режисера, який разом зі своєю дружиною має справу з дуже рідкісною і невиліковною хворобою свого новонародженого сина – прокляття Ондіна.  Фільм показує процес бажання змиритись і страх.

СПОГАДИ МИНУЛОГО ЛІТА 10’ Куба Ґрушевскі, Іво Кранковскі 2013

Легендарна зима 1980 року була досить холодною, але час від часу температура була досить  холодною.

ЛЮК І ЛОТТА 8′ Рената Гасіоровська Польща 2012

Коротка розповідь про дівчинку-конус Лотту і грушоподібного хлопчика Луку, які йдуть на своє перше побачення.

ВБИТИ ТІТКУ 30’ Матеуш Гловацкі Польща 2013

Юреку 23 роки і він живе зі своєю тіткою, яка робить усе можливе, щоб забезпечити його усім необхідним. Втомлений від стабільності і безпеки свого життя під постійною опікою, він вирішує змінити свою долю. Для того, щоб припинити безперервну балаканину тітоньки, він бере в руки молоток. Цей фільм заснований на незакінченому романі «Вбити тітку» Анджея Бурса і розповідає про необхідність визволення. Стрічка просякнута ненав’язливою абсурдністю чорного гумору.

ОХОРОНЦІ 15’ Кшиштоф Шот 2013

Стежинка в лісі закінчується бар’єром з мотузки. Недалеко стоїться станція, зроблена з ценгли. Молодий Марек не знає, як він дістався сюди, і старий охоронець вже також міг забути. Мареку подобається холод його пістолета зі сталі, бо так здається, що його рука гаряча. Старий чоловік любить дивитись ТБ, бо його служба скінчилась.

Загальна тривалість: 110 хв.

Коментарі закриті.