Short Waves Festival 7/03

7 березня, в суботу, у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться показ найкращих короткометражних фільмів фестивалю SHORT WAVE FESTIVAL за п’ять років— 2009-2014.

Квитки онлайн або в антикафе Communa на вул. Галицькій, 1

ШУМ 7′ Пшемислав Адамскі, Катажина Кієк 2011

нагорода SHORT WAVES PRO 2012

Приклавши вухо до стіни, можна легко помилитись. Коротка історія про шуми, які втручаються у людське життя. Комічно візуалізовані звуки стають частиною видимої реальності.

ДРАКУЛА 10′ Пйотр Босацкі 2010

нагорода GRAND PRIX SHORT WAVES 2011

Атака на розповіді і форми: зіткнення історії, розуму і сприйняття. Процес формування думки, шлях пізнання крізь людське тіло і свідомість – у мінімалістичній анімації.

КРІЗЬ СКЛО 14′ Ігор Хойна 2009

Сосиски, алкоголь і музика диско-поло. Мандрівка у польське село. Молодий хлопець приїжджає на похорони тітки і бере участь не лише в останньому обряді, але й у… флірті.

УПРАВЛІННЯ ЛЮБОВІ 13′ Адела Качмарек 2013

Документальна робота про невзичайну людина або, можливо, постулат про те, як бути звичайним. Філософська анімація, переказана мовою серця. Пацієнт життя розповідає історію його хвороби й ілюструє власними малюнками. Він бачив багато говорив з важливими людьми. На тлі розповіді – красива війна з Угорщиною.

НАШЕ ПРОКЛЯТТЯ 28′ Томаш Слівінскі 2013

Цей фільм – персональне висловлювання режисера і його дружини, які мають справу з дуже рідкісною і невиліковною хворобою їхнього новонародженого малюка – синдром Ундіни (відомий також як вроджений центральний гіповентиляційний синдром). Люди з цією хворобою перестають дихати уві сні і все життя потребують механічної вентиляції легенів. Фільм показує процес опанування страху, пов’язаного з хворобою. Історія персонажів фільму розміщена на блозі Leoblog.

Загальна тривалість: 84 хвилин

Коментарі закриті.