Short Waves Festival 6/03

6 березня, у п’ятницю, у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться показ короткометражних фільмів з міжнародного конкурсу SHORT WAVES FESTIVAL (Познань, Польща).

Квитки онлайн або в антикафе Communa на вул. Галицькій, 1

Програма фільмів

Short Waves Festival 6/03

НАЙВИЩИЙ 20′ Катажина Ґондек 2013

Катаржина Ґондек увійшла з відеокамерою між маєстат та шліфувальний верстат. Благоговійно дивилася на історію найбільшого папи у світі: 14-метрового Івана Павла ІІ з композитного матеріалу. В результаті недовіряючи дивимося документ про віру, яка будує.

Short Waves Festival 6/03

FISZ EMADE TWORZYWO (ФІШ ЕМАДЕ ТВОРЖИВО) – Порох  4’41” Марек Скшеч 2014 

Про польські свята говорить вже багато фільмових і літературних шедеврів. Марек Скшеч доповнює цю збірку кліпом про свято, яке випадає 52 разів у рік: суботу. „Порох” – це історія бравого тракториста, який вміє затанцювати навіть трансформацію польського села. 

Short Waves Festival 6/03

СИНЯ КІМНАТА 14’ Томаш Сівінський 2014

Томаш Сівінський намалював біль. Синім, тобто кольором, який мав б заспокоювати. Разом з головним героєм приземляємося в зачиненій кімнаті, з якої є тільки вид, але немає виходу. Тому не пробуйте розбити екран. 

Short Waves Festival 6/03

ФРАГМЕНТИ 25′ Аґа Вощинська 2014

Світ, змальований у „Фраґментах” повільно руйнується. Пара героїв пробує змінити дійсність в навороченій в’язниці, однак там вже не вміщуються навіть емоції. Отже коли під час сеансу відчуєте холод, це аж ніяк не тому, що в кінозалі зіпсувався обігрів. 

Short Waves Festival 6/03

ЦЕ БУЛО Б ЩОСЬ ГАРНЕ 17′ Анна Моравєц 2014

Пані Алєксандра твердо стоїть на ногах. Тому вирішила жити на Марсі. Рішення прийняла невдовзі після того, коли дізналася, яке майбутнє готує їй фонд соціального страхування. В цьому документі Анна Моравєц пильно досліджує відносини польської пенсійної системи та космосу. 

Short Waves Festival 6/03

ПИРОГИ 2′ Арек Новаковський Польща 2014

Ти мабуть багато вже прожив, багато бачив, був у багатьох місцях і говорив з різними людьми. Так? Ось так зараз проживеш, побачиш і почуєш ще більше. В цьому соковитому кліпі не вистачає тільки нудьги.

Short Waves Festival 6/03

ЛАЗНЯ 4′ реж. Томек Дуцький Польща 2013 

Ось дві літні жінки вкотре входять у воду, щоб проплисти звичну відстань. Цього разу однак всебуде навпаки. В надзвичайній анімації Томека Дуцького друге дно насправді існує.