СКАНДИНАВІЯ 2016

5 травня о 19:00 та 21:00 у зеленій залі Львівського палацу мистецтв ми покажемо підбірку короткометражних фільмів з країн Скандинавії. По-нордичному стримані та водночас відверті фільми розкажуть вам, як жителі країн мороку і туману переосмислюють одвічні теми кохання і сексу, смерті і буття.

Квитки онлайн цілодобово або в антикафе CoMMuna.

В МОРІ 27′ Сігурд Кольстер Данія 2015

Молода жінка з розладом мовлення перетинає море, щоби знову завоювати чоловіка, який розбив їй серце. Проте він ховається на безлюдному острові з чарівною і молодою коханкою.

SUB ROSA* 15′ Тора Хільмарсдоттір Ісландія 2014 

8-річна Тільда блукає квітковим магазином, підглядаючи за тим, що відбувається за його стінами. Щойно вона дізнається правду про своє дивне виховання, дівчинка стає ближчою до темних секретів крамнички.

*(лат. під трояндою) — латинський вислів, що означає під великою таємницею.

ТРОЯНДА ОСЛО 7′ The Sporadic Film Collective Норвегія 2015

Впродовж двох років Надер був по вуха закоханий у Джейн, але не зізнавався їй. Для нього це було нестерпно. Аж одного вечора в барі Надер раптом зможе заговорити до неї, а заодно й подолати свій письменницький ступор.

ЗОЛОТИЙ ГОДИННИК 3′ Андреас Вестерберг Фінляндія 2015

Робітники заводу виконують свої обов’язки з великою концентрацією. Вони змагаються за золотий годинник.

МАЛЕНЬКА СМЕРТЬ 21′ Сімон Тілаас Норвегія 2014

12-річна Юлія – на вікенд-круїзі зі своїм татом. Пізно вночі в неї вперше починаються місячні, а її тато зникає. В пошуках батька, Юлія розглядає небачене досі нічне доросле життя на лайнері.

ВСЕСВІТНЬО СПЛЕТЕНІ ТІЛА 16′ Трулс Крейн Мебі 2015

Інтернет приходить в північну Норвегію в кінці 90-х років, збігаючись з розквітом сексуальності юного Мадса.

Коментарі закриті.