Скандинавія 2019

28 лютого о 19:00 та 21:00 в Кінопалаці на Театральній, 22 ми переглянемо підбірку коротких фільмів із країн Скандинавії.
Здається, скандинави спокійні та врівноважені, мовчазні й загадкові, практичність завжди перемагає. Проте наша підбірка розкриє інших скандинавів – з гарячим серцем, що руйнує будь-які обмеження. Для тих, хто любить чуттєве та глибоке кіно, яке залишає післясмак роздумів.
Квитки можна придбати он-лайн.

Програма фільмів

ЗДАЄТЬСЯ, Я НА ТЕБЕ ЗАПАВ 10’ Марія Ерікссон-Гехт Швеція 2018

13-річна Надя зустріла судженого, Вілліама, онлайн. Навіть якщо вона його ще не бачила в звичайному житті, це відчувається як любов. Коли ж розмови доходять до обміну відвертими фотографіями, Вілліам перестає здаватись милим та чуттєвим.

 

ДОСТОЙНА ЛЮДИНА 19’ Крістіна Гаскьольд Данія 2018

Кожного вечора Ерік самотньо працює у пекарні. Єдина його компанія – вечірнє шоу по радіо, куди він наполегливо намагається додзвонитись і удостоїтись титулу “Жартівник Тижня”. Ерік віддаляється від сім’ї, а всі його спроби налагодити контакт закінчуються марно.

 

Я БУВ ПЕРЕМОЖЦЕМ 14’ Йонас Оделл Швеція 2018

За лаштунками своїх аватарів троє людей діляться історіями про залежність від комп’ютерних ігор. Автор використовує техніку документальних інтерв’ю та анімації.

 

ГОЛОД 21′ Кеннет Карлштад Норвегія 2017

Шістнадцятирічний хлопчик, який шалено прагне визнання, відшукує злісного злочинця, щоб показати світу свою безмежну відвагу.

 

НЕЧУТЛИВИЙ 11’ Ерлендур Свейнссон Ісландія 2017

Місце дії – передмістя Рейк’явіка, Ісландія. Фільм досліджує нову перспективу на зґвалтування і культуру зґвалтування та підіймає важливі питання особистого простору, маскулінності та суспільства.

 

ОЦЕ ТАК ПОХМІЛЛЯ 10’ Віктор Гертц Швеція 2018

Чоловік прокидається у клініці, що спеціалізується на похміллі. Лікар прописує 600 міліграмів морозива і дві молодіжні комедії, але водночас ділиться новинами, що не дозволяють йому відчути себе краще…

 

Коментарі закриті.