Резиденції від Української мережі культури та Wiz-Art

Українська мережа культури та формація Wiz-Art запрошують менеджерів культури на резиденції до Львова! Програма резиденцій спрямована на розширення професійних зв’язків і співпраці між організаціями культури та творення професійної мережі менеджерів культури і митців, а також збагачення досвідом міста і громади. Учасники познайомляться з новими практиками та матимуть нагоду покращити професійні менеджерські навички.

001Резиденція передбачає один-два тижні перебування у Львові та обмін досвідом із учасниками формації Wiz-Art. Претенденти мають попередньо запропонувати та погодити програму свого перебування із представниками Wiz-Art. До запропонованої програми  або проекту може входити така діяльність як вишкіл, тренінг, лекція, робота над спільним проектом, а також програма, пов’язана з організаційним менеджментом.

Резидентами стануть автори 2 найкращих запропонованих програм свого перебування. Проект буде проводитись в два етапи – восени та взимку. То ж претенденти, які не потраплять до першого етапу, матимуть змогу стати резидентом другого етапу.

Для того, щоб стати резидентом Wiz-Art’y у Львові, Вам потрібно надіслати для узгодження пропоновану програму Вашої резиденції на скриньку info@wiz-art.com.ua (з поміткою Програма резиденції у Wiz-Art). Загальні заявки на участь у проекті приймаються на скриньку residency@kultura.org.ua.

Кінцевий термін прийому аплікацій для 1-ого етапу – 31 серпня. Також ви маєте нагоду подати свої заявки на резиденції у інших містах та інституціях України.

Інформація про подачу заявок на резиденцію:

Перший етап прийняття заявок: з 6 по 31 серпня 2012, кінцевий термін –31 серпня 2012 року, о 18:00 за українським часом.

Резиденції можуть розпочинатися після 17 вересня 2012 року.

Другий етап прийняття заявок: з 5 по 19 листопада,  кінцевий термін – 19 листопада 2012 року, о 18:00 за українським часом.

Резиденції можуть розпочинатися з 3 грудня до 15 лютого 2013 року.

Тривалість резиденцій: резиденції можуть тривати від 1-го до 2-х тижнів.

Хто може брати участь: менеджери культури, які прагнуть поділитися своїм досвідом з інституцією та громадою міста, до якої подаються на резиденцію.

Країни, які приймають участь: усі країни, переваги надаються насамперед заявникам з України, тоді країн Східного Партнерства та ЄС.

Співпадіння інтересів: заявник повинен попередньо сконтактуватися з організацією, до якої подається.

Повідомлення про участь: рішення про участь у Програмі проводиться з 5 по 7 вересня 2012 під час першого етапу, і 26-30 листопада 2012 року під час другого етапу резиденцій.

Додаткова інформація про умови та вимоги до резидентів тут.

Коментарі закриті.