Абсолютна любов 2015

12 лютого о 19:00 та 21:00 в Львівському палаці мистецтв короткометражні фільми про любов – абсолютну, всепоглинаючу і відверту. Квитки онлайн або в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) Квитки у Києві для перегляду фільмів у кінотеатрі Кінопанорама 5 березня о 20:00.

 

Програма фільмів

СОРОМ І ОКУЛЯРИ 7′ Алессандро Ріконда Італія 2013

Мірко зіштовхується зі своїм найбільшим страхом: вдягти окуляри. Але це єдиний спосіб скласти екзамен, а що ж буде, якщо дівчина, в яку він закоханий, побачить його?

ЧИ БАЧИВ ТИ НАПОЛЕОНА? 15′ Ремі Базерк Великобританія 2010

Себастьян ексцентричний вчитель гри на піаніно з пристрастю до Бетховена і любовних пригод. Таємно зваблений сестрою свого учня, Роксаною, він планує зізнатись їй у коханні. Але його плани кардинально змінюються, коли він зіштовхується зі страхом алергетика: неймовірно красивеньким котенятком.

АВАРІЙНА ДОПОМОГА 12′ Ендрю Марґетсон Великобританія 2014

Молодий чоловік загубив свою машину на великому паркінгу біля аеропорта зустрічає красиву жінку, яка має таку ж проблему. Застрягши разом біля точки аварійної допомоги, він намагається причарувати її, але все не так як планувалось.

СТОСУНКИ 19′ Сем Бойд США 2015

Знятий у стилі мок’юментарі, короткометражка слідкує за молодими парами на протилежних стадіях романів: Метт і Віола, які займались любов’ю шість днів без перестанку, і Овена та Еббі, які намагаються вдихнути нове життя у п’ятирічні стосунки. Це дослідження білих плям сучасних стосунків між парами.

ВІЗЬМИ МЕНЕ 10’ Анаїс Барбо-Лаветт, Андре Турпін Санада 2014

Працюючи в госпіталі з неповносправними пацієнтами, медбрат раптом постає перед викликом, що випробовує його особисті моральні переконання. Чутлива, чесна і видатна гра акторів у фільмі ВІЗЬМИ МЕНЕ відкриває складні взаємини між незнайомцями.

Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ 4′ Лін Шор США 2014

Двоє людей любляться.

КОХАННЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ 12′ Майкл Дейвіс Велика Британія 2010

Ви вірите в кохання з першого погляду? Коли Артур зустрічає Рут, він точно знає, що воно існує…

Коментарі закриті.