Абсолютна Любов 2020

18 лютого о 19:00 та 21:00 у синій залі на Театральній, 22 мистецька формація Wiz-Art представляє фільми про абсолютне, вічне, головне – любов. Беріть своїх близьких, коханих, друзів і проведіть незабутній вечір у товаристві доброго кіно, яке збурює серце та наповнює розум.
Квитки можна придбати тут

Програма фільмів

Абсолютна Любов 2020

ПОДОРОЖ НА МІСЯЦЬ 14’ Мелані Шербоне Канада 2018

Жінка-тампон і чоловік-астронавт їдуть у подорож на Місяць. Даніель збирається розвіяти там прах своєї матері, а Клоде надіється, що до неї чудом повернуться її місячні. Сучасна казка про гарячкове марево – першу подорож на Місяць.

Абсолютна Любов 2020

ДИКІ ТВАРИНИ 19′ Ніколас Кеппенс, Матіас Фліпс Бельгія 2017

Поїхати на сафарі — мрія багатьох. Коли подружжя — Лінда та Троєр залишаються у пустелі самі, воно перетворюється на справжній кошмар…

Абсолютна Любов 2020

ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР 23‘ Томас Еллі Данія 2018

У Фреї й Альберта 21-річна різниця у віці, і вони змушені тримати свої стосунки в секреті від невеликої, але допитливої громади на віддаленому данському острові.

Абсолютна Любов 2020

САЙГОН-СЮР-МАРН 14’ Од А Леплеж Канада 2019

Займаючись домашніми справами, стара пара розповідає онуці історію свого життя у Франції та В‘єтнамі під час війни. Вони описують основні етапи своїх стосунків з дня їхнього знайомства, коли їм було всього 20 років, розповідають про вигнання й імміграцію – часом жартома, а місцями дуже серйозно.

Абсолютна Любов 2020

ХІТ ЛІТА 19′ Бертольд Ваг’юді Німеччина 2019

Лая з Іспанії та Еміль з Ісландії розважаються під час свого семестру за програмою “Еразмус” в Мюнхені. Лаю влаштовує просто секс, проте Еміль говорить, що закохався, — і дівчина не відповідає йому взаємністю. От і кінець літньому романчику. Утім, їм усе не вдається розбігтися…

Фільми транслюються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.
Wiz-Art -тільки яскраве кіно!