Перший львівський шведінг!

Шведінг – конкурс коротких кінорімейків, що відбудеться вперше у Львові 15-17 лютого. Командам потрібно перезняти сцени з відомого фільму, вкластися в терміни і тривалість. Глядачі обирають переможців голосуванням на показі конкурсних робіт.

Шведінг (sweding) – термін, винайдений французьким режисером Мішелем Гондрі у фільмі “Перемотка” (Be Kind Rewind). Все, що потрібно для шведінгу фільму – любительська відеокамера (або фотоапарат з можливістю запису відео) і ваша фантазія.

Svedding_sveddinginlviv_web-480x230Правила першого львівського шведінгу:

1. Участь у конкурсі платна: 50 грн. з команди.

2. Кількість чоловік в команді необмежена.

3. Команди реєструються у  кафе Luft (Львівський Палац Мистецтв, 1 поверх) у п’ятницю 15.02. з 18 до 19:00.

4. Визначившись з фільмом, який команда хоче перезняти, вона повинна забронювати його в організаторів, щоб виключити ймовірність повтори. Якщо фільм вже зайнятий іншою командою, необхідно зробити інший вибір. Бронювання фільму за телефоном  +380931167027. Повтор фільму – штраф 20 голосів.

5. Команди самі обирають, який фільм вони хочуть перезняти з рекомендованого спискуабо ж пропонують свій варіант із обґрунтуванням.

6. Організатори рекомендують обрати фільм, який буде відомий більшості глядачів. Пам’ятайте, від цього залежить, скільки людей проголосує за вашу роботу на фінальному показі.

* Зверніть увагу, учасники можуть самостійно обирати фільм для рімейку. На старті, будуть оголошені деякі додаткові завдання. таким чином взяти участь зможуть тільки ті фільми, що були зняті у конкурсний період.

7. У конкурсній роботі не можуть використовуватися програмні спецефекти, окрім кольорокорекції та таймінгу. Титри також повинні бути виконані вручну. При наявності спецефектів – штраф – 5 голосів.

8. Дозволяється накладення оригінального саундтреку, якщо його тривалість в роботі не перевищує 30 сек.;

9. Файл з конкурсною роботою повинен бути в одному із даних розширеннь: *. аvi, *. мp4; мати співвідношення сторін: 16:9. Бажано використовувати дозвіл Full HD або HD (1920×1080 або 1280х720). При виборі кодека H.264 просимо використовувати бітрейт не менше 8000 Kbps і не більше 25000 Kbps. Файл не повинен перевищувати 1 Гб.

10. Тривалість роботи не повинна перевищувати 5 хвилин. Штраф – 1 голос за кожні 5 секунд додаткового часу.

11. Роботу потрібно здати до 12:00 17 лютого (неділя). Можна надіслати посилання на роботу на електронну пошту info@wiz-art.com.ua завантаживши її на файлообмінник ex.ua. Ви також можете занести свій фільм у Львівський Палац Мистецтв каб.222 з 11:00 до 12:00 на флеш-носієві. У разі затримки здачі роботи, на команду накладається штраф – 1 глядацький голос за 5 хвилин запізнення;

12. Показ, голосування та вручення призів відбудеться у Львівському Палаці Мистецтв о 19.00  у глядацькому залі.

13. Переможець визначається голосуванням глядачів. Перемагають команди, що набрали якнайбільшу кількість голосів.

14. Послідовність показу конкурсних робіт визначає оргкомітет. Призовий фонд формується з реєстраційних коштів усіх команд-учасників.

15. Після того як робота здана, оргкомітет не приймає до розгляду інші версії роботи (за винятком коректив пов’язаних з дозволом, форматом відео і присутністю звуку)

16. Обов’язковим у конкурсі є отримання задоволення.

* Увага! За порушення правил команди штрафуються.

Подію створено представниками формації “АРТ-оптимісти” (м.Миколаїв) та мистецькою формацією Wiz-Art (Львів) в рамках проекту “Програма резиденцій для менеджерів культури”.

 

Довідки за тел. 0931167027(6)

info@wiz-art.com.ua, подія в Facebook, VK

Микита Худяков

Євгенія Дулько

Коментарі закриті.