Нові горизонти

newКороткометражні фільми з Польщі, Угорщини, Росії та Чехії

23 вересня о 19:00 в Палаці мистецтв відбудеться вечір кіно з країн Центральної і Східної Європи. Ми подивимось по-новому на такі близькі і схожі, але часом зовсім невідомі нам країни, фільми яких розкажуть про поляків, угорців, росіян і чехів більше, ніж будь-які телевізійні новини і туристичні вебсайти, чесно і по-справжньому.

Польська драма, угорська анімація, російський трилер і чеська комедія – це фільми молодих режисерів, зняті протягом двох останніх років, повні гумору і несподіваних поворотів сюжетів, які нічим не поступаються ні американському, ні західноєвропейському кіно і створені професійно та на високому художньому рівні.

За двохгодинний вечір і тільки один раз 23 вересня глядачі побачать історію безмежної любові і прихованих таємниць в польській стрічці «Темної Кімнати Не Треба Боятись» (режисер Куба Чекай), відкриють всю правду про котів в угорському мультфільмі «Ох Вже Ці Коти» (режисер Матіас Ланчінґер), дізнаються справжню історію про революцію 1989 року в тодішній Чехословаччині за версією юного велосипедиста і фаната героя серіалу про Майкла Найта в чеській комедії «Холодну Війну Закінчив Майкл Найт?» (режисер Стефан Альтріхтер). Загалом буде продемонстровано 7 фільмів, кожен з яких брав участь в багатьох міжнародних фестивалях і отримав популярність і визнання як у себе в країні так і в світових кіноколах.

 

 

ТЕМНОЇ КІМНАТИ НЕ ТРЕБА БОЯТИСЬ 36’ – Куба Чекай(Польща 2009)

Це історія безмежної любові одинадцятирічної дівчинки Лати до свого батька. Лата готує пісенний виступ на шкільне свято до Дня Батька. Через це вона приглядається до батька ще прискіпливіше, ніж зазвичай. В спробі висловити свої почуття якнайкраще, Лата поволі починає розкривати приховані таємниці батька…

ОХ ВЖЕ ЦІ КОТИ 5’ – Матіас Ланчінґер (Угорщина 2009)

 

Більшу частину свого життя коти сплять або їдять. Мінісерії Матіаса Ланчінґера показують нам, що пухнасті чотириногі мають значно більше талантів, ніж ми думаємо.

Я СІМОН 11’ – Тюнде Мольнар (Угорщина 2009)

Сімон проводить весь свій час разом з друзями в незвичайних пробіжках, поки хтось з них не дістає поранення…

ЗАМКНЕНИЙ 9’ – Нікіта Овсянніков (Росія 2010)

Викрадач автомобілів прокидається після важкої ночі у вкраденій ним же машині. Він зв’язаний і замкнений в салоні. Він навіть не може уявити собі, наскільки велика несподіванка чекає на нього, адже в кожного авто є свій власник.

МУСКУЛИСТІ ПРИНЦЕСИ 4’ – Юлія Фаркаш (Угорщина 2009)

Щоночі всі 12 доньок короля зникають і ніхто не знає, куди саме. Старий король вирішує знайти розгадку…

ХОЛОДНУ ВІЙНУ ЗАКІНЧИВ МАЙКЛ НАЙТ?21’ – Стефан Альтріхтер (Чехія 2009)

Маленький чеський хлопчик, його улюблений серіал KNIGHT RIDER і велосипед BMX. Справжня історія про Чеську революцію 1989 року.

ЗАМЕРЗНИ! 4’ – Балаш Тот (Угорщина 2009)

В космічному кораблі, який транспортує заморожених тварин, сексуально стурбований єнот розтанув через технічні неполадки. Він хоче зайнятись коханням зі своєю досі замороженою дівчиною, але пілот повинен заморозити його назад. І починається гонитва…

«Нові Горизонти» – це другий показ короткометражок в осінньому сезоні кінопереглядів, що проводяться в Палаці мистецтв кожного другого четверга і збирають не тільки любителів короткого метру, а й всіх, хто хоче цікаво і весело провести час.

Подивимось на сусідів по-новому! Тільки яскраве кіно від формації WIZ-ART!

Палац мистецтв
вул. Коперніка, 17

Вхід 20 грн
довідки за тел. 0635615722

Коментарі закриті.