Норвезькі SHORT’и

За підтримки Посольства Норвегії та Європейського Культурного Фонду

Wiz-Art і Норвезька кіношкола Nordland представляють найкращі та найновіші короткометражні фільми з Норвегії, створені протягом 2009-2010 років. Романтика півночі, зимові гори і безстрашні вікінги, а також світ дитинства, де все можливо і мрії завжди здійснюються, – все це і навіть більше побачать глядачі Львова і Києва у десяти фільмах талановитих режисерів, котрі живуть і знімають кіно за полярним колом.

 
 

Представить фільми спеціальний гість – норвезький режисер і продюсер Торфінн Іверсен, який проведе майстер-клас на тему «Розвиток Ідеї Фільму».

Кінопокази відбудуться у Львові 17 лютого о 19:00 в Палаці Мистецтв та в Києві 19-20 лютого в Кінотеатрі “Жовтень”. Дивіться відеотрейлер тут: http://vimeo.com/19861309

ПРОГРАМА ФІЛЬМІВ

Норвезькі SHORT’и

КАЗКА ПРО ПОВІТРЯНІ КУЛІ 15’ – Торфінн Іверсен (2009)

В національне свято маленький хлопчик хоче піти подивитись на парад з мамою.

Норвезькі SHORT’и

ПАСАЖИР 10’ – Сакаріс Стора (2009)

25-річний Ерік працює таксистом. Він живе разом з дівчиною у будинку, який успадкував від своїх померлих прийомних батьків. Одного дня Ерік дізнається, що його справжній батько хоче з ним зустрітись, але Ерік не хоче його бачити. Хоча… всяке може статись, коли ти працюєш таксистом.

Норвезькі SHORT’и

ҐАРД 9’ – Вільям Осланд (2010)

Життя Ґарда не з легких. Над ним знущаються в школі, іноді навіть б’ють. Брат намагається навчити його за себе постояти. Але єдине, що має значення зараз для Ґарда — це гарненька дівчина Ліса. Чи зможуть конкурувати насильство і прагнення любові?

Норвезькі SHORT’и

ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ 12’ – Лів Карін Далстром (2009)

Ми зустрічаємо Йоганнеса за два дні до його 60-ого дня народження. Коли він дізнається, що його дружина планує подарувати йому, чоловік усвідомлює, що він на складному шляху до старості.

Норвезькі SHORT’и

РАНКОВИЙ ДУШ 1’ – Міріам Хансен, Маріт Ґуннес, Лідіа Хауґе Сольберґ, Мартін Клім Кюллінґмарк (2009)

Одного дня зранку чоловік пірнає у своє власне відображення. Внизу, в глибині він знаходить рибу. Він відрізає рибі голову і вона стає його власною. Тоді він одягається і покидає будинок.

Норвезькі SHORT’и

ГРА НА КЛАРНЕТІ 8’ – Йорн Нюсет Ранум (2010)

Кере працює у музеї вікінгів, кожного разу він зазнає поразки у битві з Лейфом у театральній постановці для туристів. Поза роботою дуель між чоловіками стає набагато серйознішою. Вони б’ються за жінку, яка працює в місцевому пабі. Мужність, кларнет і червоні трусики — ось зброя тих, хто змагаються у запеклій дуелі.

Норвезькі SHORT’и

ГОРА СВОЛЬВЕР 13’ – Інґе Веґґе (2010)

Скелю під назвою Свольверський Цап скелелази вперше підкорили у 1910 році з допомогою лише одного простого вузла з мотузкою навколо талії. Сотню років після цього троє хлопців лізуть вгору..

Норвезькі SHORT’и

ТРИМАЮЧИСЬ СТІЙКО 9’ – Мартін Клім Кюллінґмарк (2010)

Молодий офіцер поліції у полоні своєї роботи. Він хоче чинити правильно, але в процесі втрачає друга.

Норвезькі SHORT’и

СІМСАЛАБІМ 10’ – Аврора Ланґаас Ґоссе (2010)

У сімейні поїздці в Лофотені семирічна Тіріл стомилась від сварок своїх батьків. Вона махає своєю чарівною паличкою і машина одразу ж ламається.

Норвезькі SHORT’и

КОЛА 9’ – Малін Клейва (2010)

Фільм про молоду пару, якій потрібна інтимність у стосунках. Пара складається з двох сильних особистостей, у кожного своє поняття того, що є природнім і скільки вл асного простору їм потрібно.