Нідерланди 2019

22 травня о 19:00 та 21:00 в синьому залі Кінопалацу на Театральній, 22 короткометражні фільми з країни, яка сама себе зробила.
З країни, що бореться зі стихією моря та страждає від бідності, королівство Нідерланди стало оплотом цінностей прав людини. Успішною демократією. У Нідерландах свобода особистості та свідомий вибір перемагає заборони й цензуру.  Через око кінематографістів ми подивимось зріз нідерландської реальності, погляд на себе та світ довкола. Квитки можна придбати тут

Програма фільмів

Нідерланди 2019

ПРИВІТ САЛАМ 15′ Кім Бранд Нідерланди 2017

Двоє хлопчиків їдуть у далеку поїздку: вони відвідають табір для біженців на острові Лесбосі у Греції. Вони чули історії про табір від своїх маетрів, які обидвоє волонтерили на таборі, але зараз вони все побачать на власні очі.

Нідерланди 2019

ОСЕЛЕДЕЦЬ 4′ Давор Буяковіч та Жунайд Хундріґар Нідерланди 2015

Це історія про Дєдєріка, чувака, який зробив помилку і з’їв оселедець одразу перед побаченням. Він виявляє, що його подих знищує все на своєму шляху і намагається його позбутись.

Нідерланди 2019

ТЕКС 18′ Йонас Смалдерс Нідерланди 2017

17-річна Текс – єдина опікунка свого батька-інваліда. Аби звести кінці з кінцями, вона працює на мийці машин. Закохана у свого співробіника Делано, Текс застає його за зрадою з іншою. Її ілюзія про справжню любов та дорослість зіштовхуються із реальністю. Вона бореться з відчуття злості і власними демонами.

Нідерланди 2019

УРОЖАЙ 10′ Хая і Нір Хертог & Надлер Нідерланди 2013

Ненормальне явище відбувається в оливковому гаю, одне з дерев раптом швидко струшує свої гілки, тим самим викликаючи повстання. При підвищенні природного протесту, загін поліції проривається через пейзаж і прагне придушити повстання. Цей фільм натхненний стародавньою працею оливкового врожаю, що охоплює як і культивацію, так і агресію.

Нідерланди 2019

ГАРЯЧИЙ ЧАЙ 2′ Марчел Тіґчелар Нідерланди 2019

У цій вручну намальованій анімації без діалогів чоловік поринає у чашку чаю. З світу кольору він переходить у світ, де владарює сила фізничного потягу. У момент, коли чоловік досягає вершини насолоду, скляна чашка не витримує.

Нідерланди 2019

ВЕЧІР ІГОР 15′ Ян ван Ґоркум Нідерланди 2018

Ліз знайомиться з батьками свого хлопця Пепіна під час їхнього традиційного вечора ігор. Що починається як невинна гра швидко змінюється у жах для Ліз, коли вона зіштовхується із норовов Інїрід, мами Пепіна, яка хоче перемоги за будь-яку ціну.

Нідерланди 2019

ДРАМА 4′ Ноель Льозен Нідерланди 2018

Маленький фільм про величезне горе.

Нідерланди 2019

НІННОК 19′ Нікі Падідар 2018

Фільм про виключення та інклюзію, про бути собою, тиск натовпу і умови, які виникають у серці самобутньої героїні Ніннок.

Нідерланди 2019

МАЛЕНЬКИЙ КВЕНТІН 10′ Альберт Хуф та Пако Вінґ Нідерланди 2012

Вбивство – не дитяча гра.