Зустріч з Матеушем Ґловацкі

7 березня, у суботу, о 16:00 в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) відбудеться творча зустріч та перегляд фільмів польського режисера Матеуша Ґловацкі. Візит Матеуша відбувається за підтримки Польського кіноінституту та фундації Ad Arte з Познані.

Програма фільмів 

ВБИТИ ТІТКУ 30′ Польща 2013

Юреку 23 роки і він живе зі своєю тіткою, яка робить усе можливе, щоб забезпечити його усім необхідним. Втомлений від стабільності і безпеки свого життя під постійною опікою, він вирішує змінити свою долю. Для того, щоб припинити безперервну балаканину тітоньки, він бере в руки молоток. Цей фільм заснований на незакінченому романі «Вбити тітку» Анджея Бурса і розповідає про необхідність визволення. Стрічка просякнута ненав’язливою абсурдністю чорного гумору.

ІЛЮЗІЯ (музичне відео)

Музичне відео Матеуша Ґловацкі та авторів фільму “Рано-вранці” залучило музикантів, професійних акторів та аматорів. Пісня “Ілюзія” та фільм “Рано-вранці” на перший погляд видаються дуже різними, але зрештою виявляється,  що вони розповідають дуже схожі історії. Це саркастична історія про отруйну любов до Польщі, алкоголізм, слов’янську романтику та ментальне історичне болото.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРО ЖІНОК 30′ Польща 2012

Фільм про чоловічу точку зору на жінок. Ця гумористична картина молодого покоління доводить, що протилежна стать – це досі головоломка для чоловіків, яку вони не в змозі розгадати.

Коментарі закриті.