Короткі метри UA

20 березня о 19:00 у Львівському кіноцентрі (вул. Володимира Великого 14а) відбудеться показ українських короткометражок. Львівський кіноцентр – це реорганізований та оновлений колишній кінотеатр “Сокіл”. Він поєднуватиме функції освітнього центру (воркшопи, майстер-класи, кіношкола) та кінотеатру незалежного, авторського, “іншого” кіно.

Більшість показів відбуватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами. Також відбуватимуться покази кіно, знятого на плівку, з архівів Львівської обласної контори кінопрокату.

Як відділ Кіноцентру починає своє життя і перша в Україні Львівська кінокомісія, головним завданням якої є збільшення кількості та якості фільмів, знятих в місті та регіоні. В рамках відкрття концерт гурту К402, показ українських короткометражок і фуршет. Квитки онлайн або у антикафе CoMMuna цілодобово.

Програма фільмів

НЕ СТРАШНО 13′ Катерина Науменко 2009

Коли в житті трапляється щось дійсно вартісне, людина робить крок назустріч собі.

БОРОДА 25′ Дмитро Сухолиткий-Собчук 2012

Старий чоловік доживає віку сам у порожньому напівзруйнованому селі. Ім’я старого пам’ятає хіба що його донька та сусід Ґєник. Люди в селі, позаочі, називають старого – Борода. Та доньки нема поруч, а сусід не розуміє, що в старого на душі…

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 15′ Антоніна Ноябрьова 2012 

Це історія одного святкового дня. Про те, як проживає його молоде покоління. Про що воно мріє, чого прагне і що для цього робить. Це історія про кожного з нас.

KWOON – SWAN 4′ Сашко Даниленко 2014 

Анімаційний музичний кліп.

ПЕРША СПІВБЕСІДА 13′ Жанна Озірна 2015

Дівчина їде на велосипеді на свою першу в житті співбесіду, але стається дорожній інцидент, що змінить її день.

ОБ’ЄКТИ У ДЗЕРКАЛІ БЛИЖЧЕ, НІЖ ВОНИ ЗДАЮТЬСЯ 2’ Марина Дикуха 2013

Об’єкти у дзеркалі ближче, ніж вони здаються, вони глибокі і живі.

Про що це там? Про що це тут? Зараз?  Повернімося  у світ однієї змістовної реальності. Реальності почуттів, станів та емоцій.

ЖУЙКА 10’ Ольга Макарчук 2013

Жуйка постійно відчуває себе знехтуваною та змушена  пристосовуватися до інших, хоча понад усе прагне лише одного – летіти небом безтурботною бульбашкою та впиватися почуттям свободи. Фільм – один день із життя звичайної жуйки. Чи, може, один день із вашого життя?

Коментарі закриті.