10-ий фестиваль Wiz-Art!

11-15 жовтня пройде 10-ий Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Слоганом цьогорічного фестивалю є фраза з двох слів – ТИОРІЯ ЖИТЯ. Так, вона неправильно написана.

Теорія життя – це наче чітка інструкція, якої ми чекаємо, аби безумовно досягнути успіху, стати щасливими і крутими, як в рекламному ролику. Тому абсурдизована побутовою помилкою “тиорія житя” для нас має таку гостроту і суперечливість.

“Жити у “час безмежних можливостей” і технологічного надпрогресу – це привілей, але це також і випробування. Ми багато думали про те, що відчуває людина, яка живе тут і зараз, яка часто прокидається і засинає з своїм телефоном, яка майже миттєво отримує доступ до знань, має тисячу друзів, але почуває себе самотньою.  І так ми дійшли до слогану – тиорія житя. Це ніби книга знань про все на світі, існування якої неможливо, передовсім через неправильний запит у пошуковику. Узагалі, коли робиш уже 10-й фестиваль, то відчуваєш певну відповідальність. Ми хочемо скинути з себе цей тягар. Насправді, немає різниці, чи десятий фестиваль проводити, чи другий. Не хочеться робити з цього зайвого пафосу. Розслабмося і просто отримуймо задоволення від кіно. Адже насамперед ми робимо фестиваль у своє задоволення”, – Ольга Райтер, координаторка фестивалю.

Тут ви можете знайти ПРОГРАМУ ФЕСТИВАЛЮ і путівник по подіях Wiz-Art’у 2017.

Коментарі закриті.