LFM

13 та 14 грудня у Львові відбудуться Lviv Film Meetings — серія публічних лекцій українських кінопрофесіоналів (режисерів, продюсерів, сценаристів), що проводиться з метою пожвавити локальні та загальнодержавні процеси у кіновиробництві.

Теми зустрічей, серед іншого, охоплюють питання фестивальної промоції фільмів, законодавства в сфері кінемотографу, створення спеціалізованих кіноінституцій й стратегії розвитку кінематографічної галузі в містах. Також на слухачів чекають лекції зі сценарної майстерності, документального кіно та історії українського німого кінематографу.

Серед спікерів Lviv Film Meetings — начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно України Станіслав Притула, директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, продюсер, засновник дистриб’юторської компанії «Артхаус-Трафік» Денис Іванов, директор Національного центру імені Олександра Довженка Іван Козленко, сценаристка, режисерка та критикиня Марися Нікітюк, культурологиня й співзасновниця Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у Славутичі Надія Парфан та директорка Львівського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art Ольга Райтер. Дві останні спікерки також модеруватимуть зустрічі.

Після зустрічей відбудеться перший Львівський пітчинг кінопроектів, переможці якого отримають повне чи часткове фінансування своїх фільмів. Перевага надаватиметься фільмам, дія яких відбуватиметься у Львові чи Львівській області. Детальну інформацію про те, як стати учасником пітчингу, можна знайти на сайті wiz-art.ua.

Вхід на лекції вільний, за попередньою реєстрацією, яка триває до 10 грудня 2014 року.

Організатор проекту — мистецька формація Wiz-Art, за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Довідки за телефоном: +380 (63) 561 57 22 або електронною поштою info@wiz-art.ua.

 

Розклад Lviv Film Meetings

Субота, 13 грудня

11:00 — 11:30 Відкриття кінозустрічей.

11:30 — 13:00 Презентації та дискусія за участю представників Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації

Станіслав Притула. Майбутня стратегія розвитку кіногалузі на 2015-2020 роки.

Ольга Райтер. Львівськa кінокомісія та кінофонд — що це таке?

Що потрібно зробити для того, аби Львів став потужним центром кіноіндустрії в Україні та Європі? Один з варіантів візії та стратегії розвитку галузі кіно в місті.

Ольга Райтер — директорка Львівського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art. Станіслав Притула — начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно України

13:00 — 14:00 Обід

14:00 — 15:30 Юлія Сінькевич. Кінофестивалі як невід’ємна частина кінопроцесу та вихід вашого фільму на міжнародний рівень

Особливості просування фільмів на міжнародних кінофестивалях від стадії проекту до закінченого фільму. Особливості міжнародних кінофестивалів в Україні та Європі. Міжнародна співпраця та копродукція.

Юлія Сінькевич — директорка Одеського міжнародного кінофестивалю.

15:30 — 17:00 Денис Іванов. Сучасне кіно: шлях до глядача

Феномен кіно проявляється тільки тоді, коли фільм зустрічається з аудиторією. Стислий огляд шляху, який проходить кінострічка від ідеї до показів на різних платформах.

Денис Іванов — продюсер, засновник дистриб’юторської компанії «Артхаус-Трафік».

Неділя, 14 грудня

11:00 — 12:30 Марися Нікітюк. Сценарій без правил

Класична структура сценарію й основи драматургії: коли знімати фільми за правилами і коли правилами можна знехтувати. Фільми, зняті за каноном, встановленим автором. Як написати свій сценарій, щоб самому зняти за ним фільм.

Марися Нікітюк — сценаристка, режисерка та критикиня.

13:00  – 14:30  Іван Козленко. Зліт та падіння українського німого кіно 20-30-х рр. Творчі та індустріальні досягнення

Іван Козленко — директор Національного центру імені Олександра Довженка.

14:30 – 16:00 перерва на обід

16:00 — 17:30 Надія ПарфанДокументалістика як шанс для українського кіно.

Надія Парфан — кураторка та засновниця фестивалю кіно та урбаністики “86″, координаторка освітньої програми фестивалю Docudays UA

У розкладі Lviv Film Meetings можливі зміни, стежте за новинами на сторінці події у Facebook або на сайті wiz-art.ua.

Місце проведення:

субота – Львівський історичний музей, площа Ринок, 6

неділя – Трапезна Музею історії релігії, площа Музейна, 1.

Коментарі закриті.