Режисер К’яра Мальта у Львові та Києві

Франко-італійська сценаристка і режисер К’яра Мальта проведе свій творчий вечір в форматі Q&A та покаже підбірку власних фільмів 4 листопада о 17:00 у Львові в Альтер Клубі (кабінет 001, цокольний поверх) та 5 листопада в Києві.

 

К’яра Мальта народилася у Римі 1977 р. Переїхавши до Франції у 2002 році починає знімати фільми, які навряд чи можна класифікувати як за форматом, так і за мовою.завантаження

“Острів” — її перша короткометражна робота, потрапила у конкурсну програму фестивалю короткометражних фільмів Клермон-Ферран у 2005 році, а також інших міжнародних фестивалів. Наступна її режисерська робота “Вас чекають” була представлена на фестивалі в Пізаро також у 2005 році. ЇЇ документальний фільм “Армандо і Політика” став відкриттям Туринського кінофестивалю у 2008 році.

Будучи активним членом Асоціації незалежного кіно (Acid), вона бере участь у відборі фільмів до Каннського кінофестивалю. У 2010 році режисерка знімає два фільми «Чекаючи на жінку» та «Любов на трьох», що увійшов у програму Міжнародного фестивалю Wiz-Art у 2011 році. Також К’яра  є авторкою сценарію повнометражного фільму для дітей. Зараз вона працює над своїм власним повнометражним фільмом.

Приїзд К’яри Мальти відбувається за підтримки Французького Посольства в Україні та Французького Альянсу у Львові.

Вхід на зустрічі з режисером вільний

Коментарі закриті.