ХЛОПЦІ НЕ ПЛАЧУТЬ @ Львів&Київ

11 жовтня о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці мистецтв та 18 жовтня о 20.00 у київському кінотеатрі “Кінопанорама” ми подивимось фільми про загадкову половину людства. Мужні та боягузи, ніжні та незворушні, веселі та серйозні, самовпевнені і несміливі, романтики і скептики – чоловіки бувають різними, але вони не перестають дивувати. Дивитись тізер.

 

Режисери шести фільмів з Ісландії, Іспанії, США, Швейцарії та Німеччини запровадять нас у світ чоловіків і їхніх секретів.

ВОНИ ГОВОРЯТЬ 18′ Алауда Руіз де Азуа Іспанія 2011

Не все, що трапляється у шкільному дворі гра.

ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ ЖИТТЯ 6′ Реймон і Педро Швейцарія 2010

Життя чоловіка від дитинства до старості в моменти, коли він вмивається.

ДЖОЕЛ 14′ Глінур Палмасон Ісландія 2008

Юному Джоелу не вдається знайти себе, тож хлопець відчайдушно намагається подружитись із місцевою бандою мотоциклістів.  На світанку літньої ночі Джоел отримує шанс доєднатись до банди, та він не знає які лихі речі на нього чекають.

КУПІДОН 16′ Джон Дайон США 2011

Купідон постарів і став цинічним алкоголіком, хоч, можливо він може повернути свою віру в силу любові, допомагаючи маленькому хлопчику.

ЩОСЬ 15′ Різ Ернст США 2012

В стосунках Трістана та Зое щось втрачено. Зое витратила декілька тижнів, аби спланувати мандрівку машиною до таємничого придорожнього атракціону, відомому усім як «ЩОСЬ». Трістан у процесі фізичних змін, а його пухнастий сірий кіт Стівен не може знайти вдалого місця для своїх котячих справ. Чи знайдуть вони те, що шукали у місці «ЩОСЬ»?

В ПОВІТРІ МУЗИКА 18 ‘ Тім Боссе Німеччина 2012

Ілюзії Мірека розчиняються. Його мрія про життя із Тіною досі сповнює його, доки дівчина не йде від нього із тупим музикантом з його викрутасами й  гітарою на шиї. Принаймні, тепер Мірек розуміє, що його життя могло скластись по-іншому….

Тривалість – 87 хв.

Вхід – 20 грн. Запрошення можна придбати перед показом, довідки 098 97 66 941 (Київ), 063 561 57 22 (Львів), info@wiz-art.com.ua

Приєднатись до події у Facebook, Vk.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.