це тобі не кіно

19 травня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) ми переглянемо підбірку коротких документальних фільмів. Документальне кіно, яке спонукає до роздумів, не нав’язує чи пропагує, а показує іншу точку зору, розповідаючи універсальні історії через історії своїх героїв та героїнь. Квитки онлайн або в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) цілодобово. Увага квитки не продаються в офісі Wiz-Art!

Програма фільмів

ОГІРОЧОК 15′ Емі Ніколсон США 2015

“Огірочок” – це ода людській здатності дбати про всі створіння протягом їхньго іноді затягнутого життя аж до їх раптової і нещадної смерті.

КІНЕЦЬ СВІТУ 40′ Моніка Павлючук Польща 2015

Протягом цієї однієї ночі мешканці великого міста, стурбовані своєю самотністю, прагнуть спілкування. Деякі телефонують службам невідкладної допомоги, навіть якщо вони їм насправді не потрібні, інші – на радіо, де ведучий з’ясовує, що означає кінець світу для кожного з них. Люди розповідають про трагічне та болюче, незначне й кумедне. Їхня потреба бути почутими, поділитися з кимось своїм досвідом та переживаннями очевидна та зворушлива. Радіо – це мотив, що об’єднує події цієї ночі та пов’язує частини фільму структурно та змістовно, виокремлюючи джерело найважливіших питань.

ТІ, ХТО НАРОДЖУЮТЬСЯ 6′ Ліндсей Бренхем, Джон Касбе Центральноафриканська Республіка 2015

Двоє дітей на протилежних сторонах барикад громадянської війни у Центральноафриканській Республіці: Бінтоу, 8-річна дівчинка-мусульманка та Гаус, 12-річний хлопчик-християнин, знаходять різні шляхи, щоб зустрітися.

ТРАНСМОРМОН 15′ Торбен Бернгарт США 2014

Ері Гайварт народилась у окрузі Юта і походить з сім’ї мормонів, виховувалась у традиції їхньої церкви і навіть ходила у приватну мормонську школу – але щось пішло не так. Ері народилась хлопцем і це було повільною, болючою подорожжю усвідомлення себе трансґендерною жінкою.

В ШКОЛУ 11′ Наталя Шевченко Україна 2014 

Перший день за партою – перший крок у новий етап життя, де віднині будуть нові обов’язки, відповідальність та необхідність приймати рішення. Вчора ти був просто Антоном, тепер вже – першокласник. У класичному костюмі з краваткою в національний орнамент. Ти українськийшколяр. Зберуться родичі, будуть фотографуватися, робити зауваження, щоб ти не смикався – хтось навіть назве тебе диваком. А ще зранку перед сніданком ти просто бавився у кімнаті, і це було нормально. Тепер, за один день тобі необхідно здійснити стрибок у часі. Один день, за який на тебе навалюються нові соціальні ролі.

Коментарі закриті.