¡ І С П А Н І Я !

4 листопада о 19:00 в Палаці мистецтв відбудеться вечір іспанського короткометражного кіно.

Романтичні і вразливі, веселі і розкуті, іспанці не можуть жити без надмірної драматичності, і за це ми їх любимо.

 

«¡ІСПАНІЯ!» – це п’ятий і передостанній показ короткометражок в осінньому сезоні кінопереглядів в Палаці мистецтв від WIZ-ART. Фільми спекотного півдня для розігріву в очікуванні зими для всіх, хто цінує експресивність і пристрасність в кіно.

ТРАВМАТОЛОГІЯ 22’ – Даніель Санчез Аревало (2007)

На весіллі Антоніо, старшого з п’яти братів у сім’ї, в його батька стається серцевий напад. Весільну церемонію припиняють і ціла сім’я їде в клініку.

МАРІСА 4’ – Начо Віґальондо (2009)

Всі жінки є Марісою, але Маріса є лише однією жінкою.

СПОКУСНИЦЯ 17’ – Таня Вердузко (2009)

Це історія Педро, підлітка в 50-их, який використовує еротичні журнали, щоб задовольнити свою одержимість жіночими ніжками. Одного дня він наштовхується на Зої, повію, яка має ті самі панчохи, як і Спокусниця його фантазії. Еротичність, загорнута в мереживні панчохи, завойовує молодого чоловіка.

ДИТЯ ІСУС 11’ – Хесус Перез-Міранда (2009)

Хесус, шестирічний хлопчик, прокидається посеред ночі з нагальною потребою помочитись. Але його страх темряви не дозволяє йому зайти в коридор, який веде до вбиральні. Під впливом материних порад він просить допомоги в Бога в надії, що трапиться чудо.

5 СПОГАДІВ 12’ – Оріана Алькаіне, Алехандра Маркез(2009)

Ірма ходить рядами продуктового ринку, повторюючи про себе список інгредієнтів. Вона пам’ятає перші чотири, але постійно забуває п’ятий складник. Для того, щоб відновити втрачену пам’ять, Ірма вирушає в подорож до найглибших куточків своєї свідомості.

КОВАЛЬ ІСТОРІЙ15’ – Хосе Ґомез Ґаллеґо (2009)

«Молотком своїм я виковую історію кожного життя, кожної людини. Найпрекрасніші моменти, найскромніші, найбільш приголомшливі… Все це було задумано мною»

КІКЕ ГОЛОВА 3’ – Аґустін Берруезо, Андрес Мускіетті(2009)

Привіт, я Кіке і я народився лише з однією головою.

БЛИСКАВКА І РУСАЛКА 11’ – Дієґо Санчідріан Рубіо (2010)

Кажуть, що мрії недосяжні, бо вони далеко, ховаються за зорями. Але для того, щоб мрії здійснились, не треба знати, де вони причаїлись; треба лише бути достатньо зухвалими, щоб стрибнути за ними в найглибше море і наважитись на те, щоб бути ще швидшими, ніж русалки…

Тривалість сеансу – 1 год 35 хв

Львівський палац  мистецтв, Великий зал

тел. 0635615722, 

Коментарі закриті.