Ісландія у Львові та Києві!

5 квітня о 20:00 в кінотеатрі “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19 у Києві відбудеться показ сучасних короткометражних фільмів з країни вулканів, Ісландії. 15 березня о 19:00 та 21:00 показ відбувся у Львівському Палаці мистецтв, фільми побачили близько 500 глядачів. Ми дякуємо Крістофу Вемаєру та Ісландському Кіноцентру за надання фільмів і партнерську допомогу!

Дивитись флеш-моб з приводу показу!

Ісландці вважають себе однією із найщасливіших націй у світі.  Шість фільмів доводять винятковість цього народу та відображають їхній особливий погляд на світ. За зовнішньою стриманістю нащадків скандинавських вікінгів ховається ексцентричність та харизма.

Ми знайдемо сили вистояти разом з героєм фільму «Дякую» Бенедікта Ерлінгсона, відкриємо в собі мужність супергероїв через щирі вчинки підлітка з фільму «Дві пташки» Рунара Рунарсона, довіримо найдорожче, що у нас є випадковому перехожому з фільму «Халепа» Рагнара Агнарсона.

Небанальні історії з небанальними фіналами надихають на позитивне ставлення у найскладніших ситуаціях та ілюструють магічний зв’язок кінематографу з реальністю.

ДЯКУЮ 12′  – Бенедікт Ерлінгсон 2007
Гуна веде машину по гірській дорозі, коли в неї раптом закінчується пальне. На щастя, вона бачить неподалік припаркований автомобіль. Не помічаючи, що Йон, водій машини, планує вчинити самогубство, вона просить його про допомогу. Їхнє знайомство призводить до нового повороту подій.

ВІДДАНА 19 ‘- Ізольда Угадотір 2010
Долати невпевненість  – легше на словах, ніж на діях. Ева і Відал обрали складний шлях,  виводячи свої стосунки на новий рівень.

ХАЛЕПА 13’ – Рагнар Агнарсон 2009
Боязкий звукорежисер змушений покладатися на милість абсолютно незнайомої людини, щоб повернути своє вкрадене звукове обладнання.

ГОТЕЛЬ ЗЕМЛЯ 10’ –  Балдвін Z  2008
Троє дітей ідуть з  дідусем на цвинтар, щоб відвідати свою покійну бабусю. Коли вони дізнаються, що дідусь втомився від життя і очікує свого дня, діти збентежені, особливо наймолодша внучка. Дідусь знаходить спосіб пояснити їй, що смерть —  це не найстрашніше у світі.

УТОПІЯ 13’ –  Ларс Еміль Арнасон 2010
Йон, студент політології, на вихідних заміняє свою шкільну подругу помічником на кухні у віддаленому будинку для неповносправних. Йон зауважує дивні методи роботи у будинку. Суперечки та непорозуміння начебто вирішуються шляхом таємного голосування, а Йон вважає, що порушуються принципи демократії. Але все не так, як насправді здається.

2 ПТАШКИ 15’ – Рунар Рунарсон 2008
Група молодих підлітків на шляху від невинності до суворої реальності дорослого життя.

Тривалість сеансу – 85 хв.
тел. 0635615722 (Львів)

0 98 97 66 941 ( Київ)
skype – wiz-art-skype

Коментарі закриті.