ДУЖЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО

29 жовтня о 19:00 та 21:00, у зеленій залі Львівського палацу мистецтв очікуйте на дуже німецьке кіно. Найновіші короткометражки з Німеччини.

Квитки онлайн або ж цілодобово в антикафе CoMMuna (вул. Галицька 1)

ОСТАННЄ МЕТРО ДОДОМУ 18’ Ансґар Ґлатт НІМЕЧЧИНА 2015

Під час перевірки у метро Борис втрачає самоконтроль і жорстоко б’є контролера Крістіана. Емілі намагається впоратися із зіпсутою репутацією – тепер ніхто не хоче мати справ із сестрою злочинця. Поки вона бореться із наслідками, контролер Крістіан не може забути того, що з ним сталося. Він використовує Емілі заради помсти.

ОДНЕ ЦІЛЕ 5’ Роберт Баннінґ, Верена Клінґер НІМЕЧЧИНА 2015

Пара живе ізольовано від всіх у степу. Попри те, що жінка народилася без очей, вона почувається щасливою. Чоловік безуспішно намагається підібрати для коханої пару очей. Врешті решт, він вирішує віддати їй одне зі своїх – і така пожертва стає випробуванням їхніх стосунків.

БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР 13’ Зора Рукс НІМЕЧЧИНА 2014

Патрік та Сара. Між ними любовна історія. Але окрім цього, вони разом боряться за права біженців у Берліні. Коли безневинна гра перетворюється у сексуальне насильство, група змушена переосмислити свої наміри; приватна історія набуває небажаного публічного виміру.

БЛИЖЧЕ ДО КАЛЮЖІ 9’ Себастіан Ґіммель НІМЕЧЧИНА 2014

Допитлива дівчина, одягнена для дощової погоди, розвідує простір спорожнілої стоянки. Вона по-дитячому танцює навколо калюж, занурюється у нафантазований власний світ і знаходить магічне місце, де її ґумачки оживають.

КАМУФЛЯЖ 8′ Андреас Кесслер та Штефан Кемпф НІМЕЧЧИНА 2014

Під час військових навчань у лісі, двоє солдатів наносять одне одному камуфляж на обличчя. За такої делікатної ситуації, коли кожен доторк пальця особливо відчутний, Макс намагається вивести Крістіана на чисту воду. Він боїться зазнати цькувань в групі, якщо його кращий друг виявиться геєм. Піддаючися усе більшому тиску з боку оточення, Макс підштовхує Крістіана на зізнання.

КУРКА 15’ Уна Ґуньяк НІМЕЧЧИНА/Хорватія 2014

У подарунок на свій день народження шестирічна Сельма отримує живу курку. Коли дівчинка розуміє, що її родичі заріжуть нещасну тварину, то вирішує випустити її на волю. Намагаючись повернути курку, мама Сельми потрапляє під обстріл. Це Сараєво. Триває 1993 рік.

ВЕДМІДЬ 8’ Паскаль Фльоркс НІМЕЧЧИНА 2014

Минуле мого дідуся завжди було про теперішнє. Воно проходило через якісь важливі моменти, про які він, утім, ніколи не говорив. І лише тепер, переглядаючи його життя та його особистість, яка була мені знайомою, я починаю відчувати вагу його спадщини.

НУЛЬ 4′ Давід Ґесльбавер та Міхаель Ланґе НІМЕЧЧИНА 2014

Буденність чи порочне коло? Незнайомка виривається зі свого одноманітного життя, занурюючись у насичене аудіо-візуальне переживання.

НІМЕЦЬ ГЕРМАН 15′ Міхаель Бінц НІМЕЧЧИНА 2015

Герман – один з найбільш досвідчених саперів Німеччини. На медогляді він дізнається, що страждає від рідкісного синдрому, і більше не здатний відчувати страх. Щоб знову стати нормальним, йому доведеться пережити усі відомі фобії.

ТРИВАЛІСТЬ: 95 хвилин

Wiz-Art — тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.