Французьке Rendezvous

3 листопада у Львові та 5-6 листопада в Києві відбудеться показ французьких короткометражок. Дивіться ролик події тут: http://vimeo.com/31366304

Фільми особисто представить франко-італійська сценаристка і режисер К’яра Мальта, яка також проведе свій творчий вечір та покаже підбірку власних фільмів 4 листопада у Львові та 5 листопада в Києві.

В ОЧІКУВАННІ ЖІНКИ 20′ –  К’яра Мальта 2009

Мірей малює для Олівії оголену дівчину та собаку. Анна накладає макіяж. Прісцилла та Вірджинія роздягнуті. Міло знає все про жіночі ноги. Енні відчуває себе дуже невимушено з інструментами своєї роботи. Франсуаза читає карти. Крістіан ревнує. А я знімаю цей маленький театр. Я чекаю на тебе.

КОРПОРАЦІЯ ЖІЛЯ 7′ –  Віаннe Мервій 2009
Жіль – старий фермер з Труа де Об. Він чітко усвідомлює, що світ змінився і що його ферма вже більше не адаптована до потреб сучасного ринку. Старий Жіль переконаний, що майбутнє економіки лежить через китайський ринок. Після поїздки в Париж, він помічає, що китайці дуже люблять французьку столицю і купують усі види маркетингових продуктів. Щоб реанімувати своє виробництво, Жіль починає новий вид діяльності, спеціально розроблений для потреб китайського ринку: масове виробництво «парижан».

ДРУГИЙ ПОРІГ 19′ –  Лоїк Ніколоф 2010
Не погоджуючись нести жалобу за своїм минулим життям, П’єр  поринає у паралельний світ, переслідуваний німим чоловіком з блаженною посмішкою, якої він не може позбутися. Чи знайде він у собі сили перебороти власні страхи і подолати … другий поріг?

 

ІСТОРІЇ А 7′ – Андре Кавайє 2010
Чоловік живе у квартирі жінки. Атмосфера трохи напружена, вона повідомляє, що йде від нього. Згодом  приходить інша жінка…

Я МОГЛА Б БУТИ ВАШОЮ БАБУСЕЮ 19′ – Бернар Тангі 2010 (ЛИШЕ У ЛЬВОВІ)

Видатний адвокат виявляє, що бездомна румунська жінка дуже схожа на його бабусю. Одного разу вночі, він робить для неї картонну табличку з написом «Я могла б бути Вашою бабусею». Перехожі стають щедрішими. Інші бездомні вимагають від нього подібних знаків з написами. Скоро їхніх вимог стає надто багато…

ЛЮБОВ НА ТРЬОХ 13’ К’яра Мальта Франція 2010 (ЛИШЕ У КИЄВІ)
Він поклав руку на мій великий живіт, а я кажу “Ти не хочеш спуститись з цієї
гори? Подивись, чи є ще щось в мене між ногами?” Він каже: “Скоро ти станеш
матір’ю”. Мені цікаво: де буде жінка?

РЕВНОЩІ 14′ – Бібі Насері 2009

Знаючи про природу надзвичайних ревнощів по відношенню до своєї дружини Сильвії та навіть погоджуючись поговорити про це з психологом, Жерар не може втриматися від спокуси переслідування власної дружини. Бачачи, що його підозри підтвердилися, він сам вирішує помститися та позбавитись від коханця.

3 листопада о 17:00, 19:00 та 21:00 у Львові в Палаці мистецтв, вул. Коперника, 17

5-6 листопада о 14:30, 18:05, 19:45 в Києві у кінотеатрі “Жовтень”, вул. Костянтинівська, 26

тел. 0635615722

skype – wiz-art-skype

Коментарі закриті.