Франція без стереотипів і шаблонів

6 грудня у Львівському палаці мистецтв та 13 грудня у київському кінотеатрі “Кінопанорама” о 20:00 мистецька формація Wiz-Art покаже найновіші французькі короткометражні фільми – без стереотипів і шаблонів.

Режисери відібраних короткометражок навмисне уникають типово французьких образів, натомість – іронізують над собою, деколи відкриваючи щось справді особисте й потаємне.

 

7 фільмів занурять глядача у світ сімейної близькості /«Троє» Ванесси Клеман /, приголомшать фактами про перші секунди знайомства /«Коротун» Фабріса Рубіна/, розкажуть більше про жіночу дружбу /«Просто друзі» Кері Кремідас   / та вразять екстремальним коханням /«Стокгольмський синдром» Девіда Мабіла/. Вперше в Україні  Wiz-Art продемонструє фільм «Хто такі супергерої?» режисера Cisko K., у якому дитячі фантазії перетинаються із реальністю і дарують як розчарування, так і сюрпризи.

Чуттєва, глибока, сповнена рефлексії, але не позбавлена почуття гумору та самоіронії – такою Франція постане перед львівськими глядачами. Тізер можна переглянути тут.

ТРОЄ 9′ Ванесса Клеман 2011
У мить близькості пара поступово розкриває свої таємниці, болі і пастки.

КОРОТУН 11′ Фабріс Робін 2012
Коли чоловік і жінка зустрічаються, здається, що все стає зрозуміло за 7 секунд.

ВІДПУСТКА 16′ Фредерік Дол 2012
Хороша погода і трохи спекотно, усі вирушають у літню відпустку. Дев’ятирічний Лео залишився сам із батьком. Його мати недавно померла. Він не знає, що робитиме. Ні завтра, ні згодом.

У КАДРІ 14′ Філіп Ласрі 2010
Карін, актриса, йде на кастинг – те, чого вона не робила уже дуже давно. Під час сцени вона повинна заплакати, але в деяких випадках, плач може стати тортурою.

ХТО ТАКІ СУПЕРГЕРОЇ? 18′ Сіско К. 2012
Мелвіну дванадцять років. Він дорожить колекцією старовинних американських коміксів, яку успадкував від свого покійного батька. На основі цих коміксів він розвиває у своїй уяві надмірне захоплення своїм батьком і супергероями.

ПРОСТО ДРУЗІ 13′ Кері Кремідас 2007
Комедія про трьох друзів, чия звична цікавість четвертим перетворює звичайний день в Парижі на день сповнений головного болю, непорозумінь та заздрощів.

СТОКГОЛЬМCЬКИЙ СИНДРОМ 13 ‘Давід Мабіл 2008
Це не так просто повернути дівчину, яка кинула тебе … Першого разу, коли Анна залишила мене, я зумів її повернути. Це не тривало довго, вона знову покинула мене! Я навів довідки … навіть зробив деякі дослідження … І зрештою, у мене є ідея …

Всі фільми транслюватимуться мовою оригіналу з українськими й англійськими субтитрами.

Тривалість сеансу – 86 хв.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Львів: Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17, 2 поверх.

Київ: Кінотеатр “Кінопанорама”,  вул., Ш. Руставелі, 19, вхід 20 грн

Довідки: 063 561 57 22 (Львів), 098 97 66 941 (Київ), info@wiz-art.com.ua.

Подія в Facebook, VK.

Коментарі закриті.