Естонська Анімація

Підбірка естонської анімації буде показана у Львові 17 листопада та в Києві 26-27 листопада о 16:05, 17:50 та 19:35 в кінотеатрі “Жовтень”. В програмі 10 короткометражних фільмів визнаних авторів, серед яких Юло Пікков і Каспар Яaнcіс, володарі багатьох міжнародних нагород анімаційних фестивалів в Оттаві, Кракові, Лондоні, Барселоні, Любляні, Ансі, Сеулі, Дрездені…

Сеанс включатиме в себе все найкраще і найцікавіше, що було намальовано і анімовано в крихітній прибалтійській країні за останні 15 років.

Трейлер кінопоказу – http://vimeo.com/31910226

Спеціально запрошений на подію відомий естонський режисер-аніматор Прійт Тендер, який також проведе кількагодинний майстер-клас з анімації під назвою “Дві дівчини у міні-спідницях, чотири пляшки горілки і гарбуз” для всіх бажаючих у Львові 18 листопада.

ВІОЛА 11′ – Прійт Тендер 1999

Життя продовжується відповідно до щоденної рутини на ізольованому острові посеред моря смутку.
Скрипаль виконує трагікомічну партію зі своєю дружиною -танцівницею. А потім однорукий чоловік робить перші кроки до більш гуманного майбутнього.

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУСІДІВ 10′ – Прійт Тендер 2006

Анті ціле своє життя працював майстром з ремонту телевізорів. Одного дня він усвідомлює – цей світ потребує ремонту.

КРОКОДИЛ 17′ – Каспар Яансіс 2009

Історія колишньої зірки опери, який за поворотом долі повинен працювати крокодилом у пінополістироловому костюмі, розважаючи дітей у ігровій кімнаті торгового центру. Таке життя видається безрадісним і навіть огидним для колишнього головного тенора, і він поводиться дуже грубо, щоб якось пригасити розчарування, поки одного дня в його житті не з’являється фатальна жінка… і крокодил.

МАРАФОН 15′ – Каспар Яансіс 2006

Містечко охоплене хвилюванням напередодні щорічного марафону. Замість стартового пострілу вибухає бомба. Починається ланцюгова реакція, ніхто не може здогадатися, чим це скінчиться.
Інспектор поліції, скульптор, банда шахраїв діють поблизу громадських вбиралень – усі повинні пройти через власний марафон. Тільки випадково випущена куля, що пролітає по її власній траєкторії, не знаючи, як все почалося і як все закінчиться.

ДІАЛОГИ 5′ – Юло Пікков 2008

Діалоги – експериментальний анімаційний фільм, в якому весь візуальний матеріал намальований прямо на плівці. Фільм базується на абсурдному. Темою фільму є сучасне високотехнологічне суспільство, де існує надто багато знакових систем.

РІК МАВПИ 12′ – Юло Пікков 2003

Анімаційний фільм “Рік мавпи” це історія мавпи, яка живе в зоопарку і, через випадковість долі, вона змушена почати жити як людина. Мавпу помилково приймають за п’яного Санта Клауса, який заблукав і потрапив в зоопарк, звідти його забирають до центру для лікування алкоголізму, де повністю голять, після чого він ззовні стає схожим на зразкового громадянина. Людське суспільство
швидко сприйняло поголену мавпу за нового члена, мавпа стає заслуженим громадським діячем.

ГРАВІТАЦІЯ 8′ – Прійт Тендер 1996

У молодого Удо палке бажання літати. Тим не менше, він не знає, що є закон, який притягує предмети до землі і треба відпускати речі, для того, щоб літати. Результати можуть бути для когось фатальними. Політ – це мрія, зрештою, яка руйнується, коли збувається. З іншого боку, гравітація – це реальність, яка врешті-решт перетворює кожен політ в падіння. Молодий Удо виходить на новий рівень через розуміння цього процесу. Тепер він дивиться на світ під іншим кутом.

РОСЛИННИЙ ДИРЕКТОР 3′ – Прійт Тендер 2007

Одного дня, генеральний менеджер виявляє, що він став рослиною. Це не заважає йому полетіти в Брюссель наступного ранку.

СУПЕРЛЮБОВ 1′ – Юло Пікков 2001

Супермен, що провів все своє життя у пошуку справедливості та у боротьбі зі злом, постарів.
Супермен вирішив додати трохи яскравих фарб до своїх років, та знайти собі кохану, яка здатналітати так, як він, і приносити дітей. Фільм «Суперлюбов» – це історія односторонньої любові між Суперменом та лелекою.

ВУЛИЦЯ ВАЙТЦЕНБЕРГ 11′ – Каспар Яансіс 2002

Чоловік мріє про жінку. Жінка, в свою чергу, зацікавлена кимось іншим. Чоловік припиняє спроби привернути увагу жінки, тому що знаходить новий об’єкт бажань. А жінка, навпаки, захоплюється чоловіком. Чоловік, однак, зацікавлений у своїй новій коханій, через яку він опиняється у небезпеці. Чоловік ледве уникає небезпеки – але ті, кого так жадають чоловік і жінка, гинуть. Чоловік і жінка знаходять одне одного знову…

тривалість сеансу – 93 хв.
вхід – 20 грн.
довідки за тел. 0635615722
skype-wiz-art

Коментарі закриті.